0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Beverli Hilso Hadsonai, 2 knyga

  • Nuolaida knygai -59%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 4.20 € (59%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Beverli Hilso Hadsonai, 2 knyga


2021-07-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Beverli Hilso Hadsonai, 2 knyga" aprašymas

Net 3 romanai vienoje knygoje!

Beprotiškas tempas, aplink zujantys įkyrūs paparacai ir nuolatinė kova siekiant išlikti Holivude. Visa tai ir dar daugiau sudaro Beverli Hilso Hadsonų kasdienybę. O kur dar meilės pinklės, apraizgančios ir taip neramias išrinktųjų dienas ir aistringas naktis? Tik ar ne laikas nustoti suktis šiame pašėlusiame pramogų pasaulio rate? Ypač kai į duris netikėtai pasibeldžia iš kažkur atklydusi meilė, šįkart lemtingai pakeisianti Hadsonų gyvenimą.

Emilie Rose. Rizikuoti verta

Šviesos, kamera, veiksmas!
Beprotiškas tempas – Holivudo pasaulio kasdienybė, bet prodiuseris Maksas Hadsonas puikiai išmano savo amatą. Jis neleis niekam stoti skersai kelio, net savo ilgametei padėjėjai Danai Folon. Visą šį laiką gundomai atrodanti mergina neveikė nei Makso proto, nei libido. Tačiau netikėtas jos prašymas atleisti iš darbo sukelia sumaištį. Atrodo, kad jokie pinigai neprivers Danos apsigalvoti. Laimė, Maksas turi kitų būdų ją įtikinti.

Catherine Mann. Už jokius pinigus

Reikalingas: pagrindinio vaidmens atlikėjas.
Visas pasaulis gulėjo Belai Hadson po kojomis. Tačiau asmeniniame jos gyvenime vyravo sumaištis: žeminantis išsiskyrimas, ant kulnų lipantys paparacai... Holivudo žvaigždei reikėjo bėgti. O pasprukusi ji pateko tiesiai į malonumų naktį su viešbučių magnatu Semu Garisonu. Tačiau Semui vienos nakties Belos glėbyje negana.

Maureen Child. Su sąlyga

Gundymai Holivudo stiliumi
Devlino Hadsono dar niekas nebuvo atstūmęs. Hadsonų studijos vadovas būtų galėjęs turėti bet kurią moterį, bet jam norėjosi tokios, kuri nekeltų reikalavimų. Manė, kad jo žmona Valeri kaip tik tokia ir yra. Tačiau ji, rimta ir deramai visur besielgianti, ėmė ir pareiškė norinti skirtis. Devlinui beliko visomis išgalėmis mėginti ją išsaugoti. Jis kovos ir susigrąžins žaviąją Valeri senamadišku būdu...

Iš anglų kalbos vertė Dovilė Vaišvilaitė-Akdere / Dovilė Vaišvilaitė-Akdere / Edvardas Vaišvila


  • Autorius:
  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090305874

Parašykite atsiliepimą apie "Beverli Hilso Hadsonai, 2 knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinių autorių meilės romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Beverli Hilso Hadsonai, 2 knyga, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Beverli Hilso Hadsonai, 2 knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Beverli Hilso Hadsonai, 2 knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Beverli Hilso Hadsonai, 2 knyga palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Beverli Hilso Hadsonai, 2 knyga" perkama kartu