0

Beverli Hilso Hadsonai, 2 knyga

Internetu: 4,99 €
Knygyne: 5,89 €*
Sutaupote: 0.90 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Beverli Hilso Hadsonai, 2 knyga

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 480
  • ISBN ar kodas: 9786090305874

2020-07-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Net 3 romanai vienoje knygoje!

Beprotiškas tempas, aplink zujantys įkyrūs paparacai ir nuolatinė kova siekiant išlikti Holivude. Visa tai ir dar daugiau sudaro Beverli Hilso Hadsonų kasdienybę. O kur dar meilės pinklės, apraizgančios ir taip neramias išrinktųjų dienas ir aistringas naktis? Tik ar ne laikas nustoti suktis šiame pašėlusiame pramogų pasaulio rate? Ypač kai į duris netikėtai pasibeldžia iš kažkur atklydusi meilė, šįkart lemtingai pakeisianti Hadsonų gyvenimą.

Emilie Rose. Rizikuoti verta

Šviesos, kamera, veiksmas!
Beprotiškas tempas – Holivudo pasaulio kasdienybė, bet prodiuseris Maksas Hadsonas puikiai išmano savo amatą. Jis neleis niekam stoti skersai kelio, net savo ilgametei padėjėjai Danai Folon. Visą šį laiką gundomai atrodanti mergina neveikė nei Makso proto, nei libido. Tačiau netikėtas jos prašymas atleisti iš darbo sukelia sumaištį. Atrodo, kad jokie pinigai neprivers Danos apsigalvoti. Laimė, Maksas turi kitų būdų ją įtikinti.

Catherine Mann. Už jokius pinigus

Reikalingas: pagrindinio vaidmens atlikėjas.
Visas pasaulis gulėjo Belai Hadson po kojomis. Tačiau asmeniniame jos gyvenime vyravo sumaištis: žeminantis išsiskyrimas, ant kulnų lipantys paparacai... Holivudo žvaigždei reikėjo bėgti. O pasprukusi ji pateko tiesiai į malonumų naktį su viešbučių magnatu Semu Garisonu. Tačiau Semui vienos nakties Belos glėbyje negana.

Maureen Child. Su sąlyga

Gundymai Holivudo stiliumi
Devlino Hadsono dar niekas nebuvo atstūmęs. Hadsonų studijos vadovas būtų galėjęs turėti bet kurią moterį, bet jam norėjosi tokios, kuri nekeltų reikalavimų. Manė, kad jo žmona Valeri kaip tik tokia ir yra. Tačiau ji, rimta ir deramai visur besielgianti, ėmė ir pareiškė norinti skirtis. Devlinui beliko visomis išgalėmis mėginti ją išsaugoti. Jis kovos ir susigrąžins žaviąją Valeri senamadišku būdu...

Iš anglų kalbos vertė Dovilė Vaišvilaitė-Akdere / Dovilė Vaišvilaitė-Akdere / Edvardas Vaišvila

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu