0

Bhagavad-Gita. Kokia ji yra

3.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2019-12-08

Informacija

Bhagavad-Gita. Kokia ji yra

  • Leidėjas: The Bhaktivedanta Book Trust
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 11x16, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 904
  • ISBN ar kodas: 9789177690108

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Bhagavad-Gita. Kokia ji yra" aprašymas
„Bhagavad-gita"- senovinis tekstas, pasakojantis apie tai, kaip veiksmą paversti joga, ir nurodantis praktikos priemones, kurios leidžia patirti Dievą kiekviename esinyje.
Pilnas leidimas lietuvių kalba su sanskrito tekstais, lotyniška transliteracija, pažodiniu bei literatūriniu vertimais ir išsamiais komentarais.

Jo Dieviškoji Kilnybė A. C. Bhaktivedama Svamis Prabhupada - mokytojas, priklausantis mokinių perimamumo tradicijai (kurios ištakos siekia „Bhagavadgitą" pasauliui paskelbusį Krsną) ir įkūnijantis aukščiausią dvasinio misticizmo jogos (bhakti-jogos) praktikos pavyzdį. Jo vertimas ir komentarai grindžiami visą gyvenimą kaupta tekstų analizės ir interpretavimo patirtimi, kurią praturtina brandaus praktiko įžvalgos.

„Kai mane apninka abejonės, kai persekioja nusivylimai ir nematau jokios vilties prošvaistės horizonte, aš atsiverčiu „Bhagavad-gitą" ir atrandu posmą, kuris suteikia man nusiraminimą. Mano veidą nutvieskia šypsena ir aš išsyk užmirštu apie širdį veriantį sielvartą. Kas tyrinėja „Gitą", tas nuolat semiasi džiaugsmo ir kasdien attanda joje naują prasmę."
Mohandas K. Gandhi


Bhagavadgyta. Vakariečio vadovas
2020-05-29

2019-12-08

Parašykite atsiliepimą apie "Bhagavad-Gita. Kokia ji yra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos religijos


Dažniausiai su "Bhagavad-Gita. Kokia ji yra" perkama kartu