⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bhagavad-Gita. Kokia ji yra

Kaina: 15,29 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-23 Elena

Nuostabi išminties knyga! Viena iš “must read”. Kaskart skaitant suvoki vis gilesnę prasmę.


2023-10-31 15.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bhagavad-Gita. Kokia ji yra" aprašymas

„Bhagavad-gita" - senovinis tekstas, pasakojantis apie tai, kaip veiksmą paversti joga, ir nurodantis praktikos priemones, kurios leidžia patirti Dievą kiekviename esinyje. „Bhagavad-gita" - pasaulyje yra žinoma, kaip Indijos dvasinės išminties perlas. Tai tobuliausias savęs pažinimo mokslas išsakytas paties Aukščiausiojo Dievo Asmens, savo artimam mokiniui, galingam karvedžiui Ardžunai. Joks kitas filosofinis ar religinis veikalas neatskleidžia sąmonės, sielos, visatos ir Aukščiausiojo prigimties taip aiškiai ir giliai.

Jo Dieviškoji Kilnybė A. C. Bhaktivedama Svamis Prabhupada - mokytojas, priklausantis mokinių perimamumo tradicijai (kurios ištakos siekia „Bhagavadgitą" pasauliui paskelbusį Krsną) ir įkūnijantis aukščiausią dvasinio misticizmo jogos (bhakti-jogos) praktikos pavyzdį. Jo vertimas ir komentarai grindžiami visą gyvenimą kaupta tekstų analizės ir interpretavimo patirtimi, kurią praturtina brandaus praktiko įžvalgos.

„Kai mane apninka abejonės, kai persekioja nusivylimai ir nematau jokios vilties prošvaistės horizonte, aš atsiverčiu „Bhagavad-gitą" ir atrandu posmą, kuris suteikia man nusiraminimą. Mano veidą nutvieskia šypsena ir aš išsyk užmirštu apie širdį veriantį sielvartą. Kas tyrinėja „Gitą", tas nuolat semiasi džiaugsmo ir kasdien atranda joje naują prasmę."
Mohandas K. GandhiKiti taip pat domėjosi


2022-06-23

Nuostabi išminties knyga! Viena iš “must read”. Kaskart skaitant suvoki vis gilesnę prasmę.

2022-05-23

2021-02-09

2020-05-29

2019-12-08

Parašykite atsiliepimą apie "Bhagavad-Gita. Kokia ji yra"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos religijos

A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bhagavad-Gita. Kokia ji yra", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bhagavad-Gita. Kokia ji yra" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bhagavad-Gita. Kokia ji yra" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bhagavad-Gita. Kokia ji yra"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bhagavad-Gita. Kokia ji yra" perkama kartu