0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bhagavad-Gita. Kokia ji yra

3.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-09

Bhagavad-Gita. Kokia ji yra


2021-07-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bhagavad-Gita. Kokia ji yra" aprašymas

„Bhagavad-gita" - senovinis tekstas, pasakojantis apie tai, kaip veiksmą paversti joga, ir nurodantis praktikos priemones, kurios leidžia patirti Dievą kiekviename esinyje. „Bhagavad-gita" - pasaulyje yra žinoma, kaip Indijos dvasinės išminties perlas. Tai tobuliausias savęs pažinimo mokslas išsakytas paties Aukščiausiojo Dievo Asmens, savo artimam mokiniui, galingam karvedžiui Ardžunai. Joks kitas filosofinis ar religinis veikalas neatskleidžia sąmonės, sielos, visatos ir Aukščiausiojo prigimties taip aiškiai ir giliai.

Jo Dieviškoji Kilnybė A. C. Bhaktivedama Svamis Prabhupada - mokytojas, priklausantis mokinių perimamumo tradicijai (kurios ištakos siekia „Bhagavadgitą" pasauliui paskelbusį Krsną) ir įkūnijantis aukščiausią dvasinio misticizmo jogos (bhakti-jogos) praktikos pavyzdį. Jo vertimas ir komentarai grindžiami visą gyvenimą kaupta tekstų analizės ir interpretavimo patirtimi, kurią praturtina brandaus praktiko įžvalgos.

„Kai mane apninka abejonės, kai persekioja nusivylimai ir nematau jokios vilties prošvaistės horizonte, aš atsiverčiu „Bhagavad-gitą" ir atrandu posmą, kuris suteikia man nusiraminimą. Mano veidą nutvieskia šypsena ir aš išsyk užmirštu apie širdį veriantį sielvartą. Kas tyrinėja „Gitą", tas nuolat semiasi džiaugsmo ir kasdien atranda joje naują prasmę."
Mohandas K. Gandhi2021-02-09

2020-05-29

2019-12-08

Parašykite atsiliepimą apie "Bhagavad-Gita. Kokia ji yra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos religijos

A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Bhagavad-Gita. Kokia ji yra, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Bhagavad-Gita. Kokia ji yra aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Bhagavad-Gita. Kokia ji yra už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Bhagavad-Gita. Kokia ji yra? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bhagavad-Gita. Kokia ji yra" perkama kartu