0
Bhagavad-Gita. Kokia ji yra
7.69 InStock

Bhagavad-Gita. Kokia ji yra

5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 7,69 €
Knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (15%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-12-08

Informacija

Bhagavad-Gita. Kokia ji yra

  • Leidėjas: The Bhaktivedanta Book Trust
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 11x16, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 904
  • ISBN ar kodas: 9789177690108

7.69 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
„Bhagavad-gita"- senovinis tekstas, pasakojantis apie tai, kaip veiksmą paversti joga, ir nurodantis praktikos priemones, kurios leidžia patirti Dievą kiekviename esinyje.
Pilnas leidimas lietuvių kalba su sanskrito tekstais, lotyniška transliteracija, pažodiniu bei literatūriniu vertimais ir išsamiais komentarais.

Jo Dieviškoji Kilnybė A. C. Bhaktivedama Svamis Prabhupada - mokytojas, priklausantis mokinių perimamumo tradicijai (kurios ištakos siekia „Bhagavadgitą" pasauliui paskelbusį Krsną) ir įkūnijantis aukščiausią dvasinio misticizmo jogos (bhakti-jogos) praktikos pavyzdį. Jo vertimas ir komentarai grindžiami visą gyvenimą kaupta tekstų analizės ir interpretavimo patirtimi, kurią praturtina brandaus praktiko įžvalgos.

„Kai mane apninka abejonės, kai persekioja nusivylimai ir nematau jokios vilties prošvaistės horizonte, aš atsiverčiu „Bhagavad-gitą" ir atrandu posmą, kuris suteikia man nusiraminimą. Mano veidą nutvieskia šypsena ir aš išsyk užmirštu apie širdį veriantį sielvartą. Kas tyrinėja „Gitą", tas nuolat semiasi džiaugsmo ir kasdien attanda joje naują prasmę."
Mohandas K. Gandhi
2019-12-08

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu