⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Biblija ant lovos krašto

Kaina: 6,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 6.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Biblija ant lovos krašto" aprašymas

Ar pamenate gailestingąjį samarietį, sūnų palaidūną? Šias biblines istorijas galbūt esate girdėję ar skaitę dar būdami vaikai, tačiau dabar šie pasakojimai jūsų atmintyje beveik nebeišlikę. Vis dėlto retkarčiais jūs mielai iš Biblijos paskaitytumėte ką nors savo vaikui, jei tik žinotumėte, kaip tai geriausiai padaryti. Nes juk jūs tikrai manote, kad bibliniuose pasakojimuose glūdi iki šiol aktuali gyvenimo išmintis, galinti suteikti jėgų bei parodyti kelią jums ir jūsų vaikams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Biblija ant lovos krašto"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biblija arba Šventasis Raštas

Vreni Merz pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Biblija ant lovos krašto", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Biblija ant lovos krašto" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Biblija ant lovos krašto" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Biblija ant lovos krašto"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vreni Merz tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Biblija ant lovos krašto" perkama kartu