BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Biblija - nesusipratimų šaltinis (kieti viršeliai)

3.2
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-27 Skaitytoja

Puiki knyga.


2022-09-30 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Biblija - nesusipratimų šaltinis (kieti viršeliai)" aprašymas

Brianas Bakeris daugelį metų buvo fundamentalistu krikščioniu, dešimtmetį – vienos didžiausių Australijos bažnyčių pastoriumi. Iširus santuokai, jis atsistatydino iš dvasininko pareigų ir praleido metus gilindamasis į savo tikėjimą ir Biblijos patikimumą. Galų gale Brianas Bakeris suprato, kad krikščionybė turi didelių trūkumų, o pati Biblija yra ne kas kita, o žmogaus kūrybos, vaizduotės ir mitų, perduodamų iš kartos į kartą, rezultatas. Kadangi Biblija grindžiama gandais ir yra parašyta mažiausiai 40 skirtingų autorių, kurių nė vienas savo akimis neregėjo aprašomų įvykių, per maždaug 1600 metų laikotarpį, ji negali būti laikoma „įkvėpta Dievo“.

Ieškodamas atsakymų į kilusius klausimus, autorius iš tikinčiojo virto realistu, racionaliai mąstančiu skeptiku ir ateistu. 2009 m. jis išleido savo pirmąją knygą – „Nuo tikėjimo iki proto“, kurioje aprašo, kodėl daugiau nebetiki Dievu, angelais, demonais, velniu, dangumi, pragaru ar pomirtiniu gyvenimu.

Knygoje „Biblija – nesusipratimų šaltinis“ Brianas Bakeris, remdamasis Biblijos ištraukomis, atskleidžia jos netikslumus, nesutapimus, prieštaravimus ir fantazijas. Aptariami pagrindiniai, plačiai žinomi ir tiesa laikomi įvykiai, tokie kaip pasaulio sukūrimo istorija, Jėzaus nukryžiavimas ir prisikėlimas, su Jėzumi susijusios pranašystės. Nepamirštamas Jėzaus sugrįžimas ir krikščionių propaguojamos šeimos vertybės. Autorius taip pat visiškai paneigia maldos galią ir tvirtinimą, esą Dievas gydo sergančiuosius.

Tai nebus lengvas skaitinys daugeliui krikščionių, tikinčių, kad Biblija išties yra „Dievo žodis“, ir priimančių ją kaip absoliučią tiesą. Po daugelio ieškojimų ir tyrinėjimų metų Brianas Bakeris prisipažįsta buvęs apgautas ir suklaidintas, bet dabar sako: „Kartą buvau aklas, tačiau dabar aš regiu!“

"Pradėjau studijuoti evoliucijos teoriją, ieškojau mokslinių ir istorinių įrodymų beveik viskam, ką Bibliją pateikia kaip tiesą. Tuo metu atsisakiau krikščioniškojo mokymo įtakos - sąmoningai nėjau į bažnyčią, neklausiau krikščioniškų mokomųjų garsajuosčių. Tiesą sakant, susprogdinau tą "krikščionišką burbulą", kuriame gyvenau tiek daug metų - pagaliau galėjau nevaržomas pažvelgti į savo įsitikinimus iš šalies. Kai esi atsidavęs krikščionis, gyvenantis "burbule", beveik neįmanoma pamatyti ar įvertinti jokių tiesų ar įrodymų, esančių už jo. Tai pagrindinė priežastis, kodėl krikščionys neabejoja savo tikėjimu. Baimė yra kitas svarbus veiksnys, kodėl tikintieji nenori ar atsisako svarstyti bet ką, kas keltų abejonių tikėjimu. Jie paprasčiausiai įsitikinę, kad bet koks priešingas mokymas ar Biblija nepagrįsti įrodymai yra "šėtoniško pobūdžio". Krikščionys fundamentalistai yra bet kokios denominacijos krikščionys, pažodžiui priimantys Bibliją, laikantys ją absoliučia tiesa, Dievo žodžiu."
Brianas Bakeris

Iš anglų kalbos vertė Lina Navickaitė

TURINYS

ĮŽANGA / 7

1 skyrius. PASAULIO PABAIGA IR ANTRASIS JĖZAUS ATĖJIMAS / 11

2 skyrius. NUKRYŽIAVIMAS IR JĖZAUS PRISIKĖLIMAS / 33

3 skyrius. ŠEIMOS VERTYBĖS IR BIBLIJA / 61

4 skyrius. DIEVAS YRA MEILĖ - DIEVAS JUS MYLI / 81

5 skyrius. PRANAŠYSTĖS APIE JĖZŲ / 101

6 skyrius. PASAULIO SUKŪRIMAS / 125

7 skyrius. NOJAUS ARKA IR KITOS FANTAZIJOS / 135

8 skyrius. MALDOS GALIA / 147

9 skyrius. PRIEŠTARAVIMAI BIBLIJOJE / 155

10 skyrius. DIEVAS GYDO SERGANČIUOSIUS / 167

PASTABOS / 179


  • Autorius: Brian Baker
  • Leidėjas: Liūtai ne avys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 12x19, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099547466K

Kiti taip pat domėjosi


2022-08-24

Ši knyga atverianti akis ir skatinanti galvoti ir analizuoti savo galva, be aklo religinio fanatizmo. Man iš tikro gaila žmonių, kurie bet kokius šventraščius laiko absoliučia neginčijama tiesa, jie suklaidinti ir apgauti... visi šventraščiai yra daugiau ar mažiau turintys iškraipytą ir klaidinančią informaciją, tačiau... visiškai atmesti Dievą kaip visa ko Šaltinį dėl nusivylimo knyga, yra labai neišmintinga, galų gale nerasite jokių Dievo neegzistavimo įrodymų... Tikėjimas ir Religija yra labai skirtingi dalykai, būti religingu tai dar nereiškia tikėti, o tikėti galima ir nebūnant religiniu fanatiku...

2022-01-27

Puiki knyga.

2022-01-20

Puiki knyga! Daug tiesos, ir nesusipratymo is biblijos puses. :)

2021-11-02

Biblija yra tikroji tiesa.kai ja skaitai tarsi trys d formatu ateina atsakymai! Jei tai butu nesamone musulmonai ir kitos religojos neatsivertinetu i krikscionybe paskaite boblija.labai gaila man autoriaus ir pasisiukslinusiu zmoniu .kurie toki s verte ir leido! Bevertis popieriaus galabas i pečių.

2021-06-16

MAN, kaip giliai tikinčiam katalikui tai bevertė išprotėjusio žmogaus knyga...labai gaila autoriaus ir knygos leidėjų.

Parašykite atsiliepimą apie "Biblija - nesusipratimų šaltinis (kieti viršeliai)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Brian Baker pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Biblija - nesusipratimų šaltinis (kieti viršeliai)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Biblija - nesusipratimų šaltinis (kieti viršeliai)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Biblija - nesusipratimų šaltinis (kieti viršeliai)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Biblija - nesusipratimų šaltinis (kieti viršeliai)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Brian Baker tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Biblija - nesusipratimų šaltinis (kieti viršeliai)" perkama kartu