0

Biblija vaikams

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Biblija vaikams

  • Leidėjas: Naujoji Rosma
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • ISBN ar kodas: 9789955062608

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Biblija vaikams" aprašymas

Mažiesiems skaitytojams pritaikytos rimtos Šventojo rašto istorijos knygoje „Biblija vaikams“ sudomins ir suteiks žinių apie religijos pagrindus.„Biblija vaikams“ parašyta paprasta ir vaikams suprantama kalba, visos istorijos iliustruotos paveikslėliais, kad būtų smagiau skaityti ir lengviau suprasti.

Knygą mielai skaito ir suaugusieji, nes ji paprastesnė ir lengviau suprantama, kai kurie sudėtingi ar ilgi pasakojimai čia sutrumpinti, todėl tai puikus pasiruošimas norint skaityti tikrąją Bibliją, kuri pasaulyje yra skaitomiausia knyga. Per maždaug 50 metų parduota 3,9 milijardų knygos kopijų. Biblija yra krikščionių šventasis raštas, jų taip pat vadinamas Dievo Žodžiu arba Šventuoju Raštu, įvairių autorių raštų rinkinys, religinės dogmatikos ir pamaldų pagrindas, sudarantis krikščionių tikėjimo esmę. Dalis Biblijos (Senasis Testamentas) yra kilęs iš judėjų religijos, todėl taip pat yra žydų šventoji knyga.


Vaikai gana anksti ima klausinėti apie mirtį, pomirtinį gyvenimą, domisi, kaip atsirado pasaulis ir viskas, kas jame yra. Todėl „Biblija vaikams“ ne tik padės atsakyti į tokius klausimus, bet paskatins dar labiau domėtis Dievu, vertinti gėrį ir blogį, atskleis krikščionybės istoriją.

„Biblijoje vaikams“ yra ir Senojo ir Naujojo testamentų dalys. Vaikai sužinos tiek apie pasaulio sukūrimą, pirmuosius žmones ir jų gyvenimus, tiek apie Jėzaus mokymą, jo darytus stebuklus ir pasiaukojimą.

Knygos pabaigoje pateikiami ir išsamesni paaiškinimai apie Biblijos veikėjus, Jėzų, taip pat apie miestus, kuriuos Jėzus aplankė ir iki šių dienų vis dar vartojamus biblinius posakius.


Dėl savo patogaus formato ir paprastos kalbos „Biblija vaikams“ padės įsisąmoninti Dievo išmintį ir Jėzaus mokymą Žemėje, o nuostabios iliustracijos - sugretinti veikėjus su pasakojimais. Tai pirmasis įrankis, padėsiantis vaikui susieti Biblijos mokymą su savo ir kiekvieno žmogaus gyvenimu.


„Biblijoje vaikams“ rasite:

• Visus nuostabius Biblijos veikėjus ir jų istorijas;

• Aiškiai ir lengvai skaitomus tekstus, pritaikytus mažiesiems skaitytojams, kuriuos taip pat galima skaityti garsiai ikimokyklinio amžiaus vaikams;

• Papildomą įdomią informaciją apie Biblijoje aprašytas vietas bei posakius knygos pabaigoje;

• Gražias, su tekstu ir istorijomis susijusias iliustracijas, palengvinančias teksto suvokimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Biblija vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Biblija vaikams, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Biblija vaikams jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Biblija vaikams patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Biblija vaikams palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Biblija vaikams" perkama kartu