0

Bibliofobija

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina internetu: 9,69 €
Kaina knygyne: 13,39 €*
Sutaupote: 3.70 € (28%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Bibliofobija

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9785415025817

2021-01-31 9.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bibliofobija" aprašymas

„Bibliofobija“ – ilgai brandintas pirmasis poeto, dramaturgo, knygų vaikams autoriaus Aido Jurašiaus trumposios prozos rinkinys. Tai konceptuali apsakymų knyga, savotiškas novelių romanas, pasakojantis apie bandymą gyvenimą perkelti į literatūrą, o paskui literatūrą į gyvenimą ir kur visa tai veda. Autorius meistriškai žaidžia stiliais ir formomis, supina provokuojančią filosofiją ir nujaučiamą autobiografiškumą, lyrizmą ir vulgarybę, šventvagystes ir metafizinį alkį, o prasmę čia įgyja net ir tušti knygos puslapiai...

„Meilė šioje knygoje keista, veikėjai keisti, jų paskatos keistos. Bet taip tik atrodo. Tos keistenybės – apgaulinga plutelė, pridengianti gilias poteksčių sroves. Iš tikrųjų viskas čia tikra, tokie ir esame, taip ir mylime, taip ir bendraujame. Ypatinga savito braižo autoriaus, konjunktūrinių pseudoliteratūrinių žaidimų nežaidėjo, knyga.”
Rašytojas Vidas Morkūnas

Parašykite atsiliepimą apie "Bibliofobija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Bibliofobija, kurią skaitytojams dovanoja Aidas Jurašius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aidas Jurašius su knyga Bibliofobija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Bibliofobija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aidas Jurašius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Bibliofobija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Bibliofobija" perkama kartu