0

Bijok, bet vis tiek daryk

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 7,59 €
Kaina knygyne: 8,79 €*
Sutaupote: 1.20 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-05-26 Indrė

Labai gera ir naudinga knyga. Greitai ir lengvai skaitosi. Skaitysiu antrą kartą ir tada jau pritaikysiu praktinius patarimus :)

Informacija

Bijok, bet vis tiek daryk

  • Leidėjas: Meilės kelias
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9786098054040

2020-10-31 7.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bijok, bet vis tiek daryk" aprašymas

"Kas jums neleidžia buti tokiu žmogumi, kokiu norite, ir gyventi tair kaip norite?
Baimė pasikalbėti su viršininku, baimė iškelti į paviršių šeimynines problemas, pokyčių baimė, baimė prisiimti atsakomybę... Kiekvienas žmogus patiria šias baimes ir jos mus lydi visą gyvenimą. Įkvepianti Suzanos Džefers knyga laužo nusistovėjusius mąstymo stereotipus, padeda išsivaduoti iš užburto baimės rato ir rasti problemų sprendimus. Ji siūlo veikti nepaisant patiriamos baimės.
Daktarės Džefers pateikti paprasti, bet įžvalgūs pratimai jau įkvėpė tūkstančius žmonių paversti pyktį meile ir abejones veiksmu.
Ar jūsų baimė susijusi su karjera, ar su santykiais, galite išmokti priimti ir nugalėti ją, užuot laikę ją neperžiangiamu barjeru kelyje į sėkmę."

„Cosmopolitan"

Suzana Džefers daktaro disertaciją apsigynė Kolumbijos universitete. Ji dešimt metų vadovavo Niujorko plaukiojančiajai ligoninei ir yra gavusi ne vieną apdovanojimą už pagalbą Niujorko vargšams.

Pirmiausia Daktarė Džefers pati išbandė galią valdyti savo baimę ir tai visiškai pakeitė jos pasaulėžiūrą. Supratusi, kad tai, ką atrado, nėra gydymas, bet tik mąstymo pakeitimas, Naujajame socialinių tyrimų universitete ji pradėjo vadovauti kursui, kurį pavadino „Bijok, bet vis tiek dayk". Iš šio kurso gimė ir knyga "Bijok, bet vis tiek daryk: veiksmingi būdai, kaip baimę, neryžtingumą ir pyktį paversti į galią, veikimą ir meilę", kuri tapo viena iš perkamiausių ir buvo išleista daugelyje pasaulio šalių visame.

Vėliau autorė parašė dar ne vieną labai populiarią knygą ir padėjo daugeliui žmonių iš viso pasaulio atsikratyti sunkumų, sureguliuoti savo santykius, įgyti daugiau pasitikėjimo savimi ir pripildyti širdis meilės. Be to, Suzana yra populiari kursų vadovė ir žiniasklaidos veikėja. Dabar ji kartu su vyru Marku Selmerdinu gyvena Kalifornijoje. Galite apsilankyti jos interneto svetainėje www.susanjeffers.com.

Iš anglų kalbos vertė Giedrė Putelytė

ATSILIEPIMAI

"Labai dėkoju Jums už knygą „Bijok, bet vis tiek daryk". Skaitau jau ketvirtą kartą ir, vadovaudamasi Jūsų duotais patarimais, sulaukiau neapsakomai nuostabių rezultatų. Prasikankinusi kelis mėnesius bjauriame nekenčiamame darbe dabar jau turiu naują -vos tik perskaičiau „Neįmanomo pralaimėjimo" skyrių, mečiau tą nesąmonę ir ėmiausi aktyviai ieškotis kažko kito. Darbas - tai tik ledkalnio viršūnė, palyginus su visais tais gerais pokyčiais, kurie įvyko mano gyvenime nuo to laiko, kai perskaičiau Jūsų knygą."
Sandra J., Heivardo Hytas, Anglija

"Rašau, norėdamas padėkoti už pagalbą, kurią man suteikė Jūsų knyga. Panašu, kad byra trylika metų trukusi mano santuoka. Man sunku įsivaizduoti savo gyvenimą be žmonos, tačiau taip pat džiaugiuosi padidėjusiu pasitikėjimu savimi ir nuoširdžiu draugų rūpesčiu. Tikiu, kad ištversiu visą šią sudėtingą situaciją ir galiausiai tapsiu geresnis ir išmintingesnis žmogus."
Džonas F., Sutermlas, Anglija

"Vos pamačiusi šios knygos pavadinimą, supratau, kad ji man skirta. Esu labai stipri ir energinga moteris, tačiau kartais gyvenimą apkartina baimės ir abejonės savimi. Irstai aptinku sakinį: „Baimė niekada nesiliaus jūsų lydėjusi augimo ir tobulėjimo kelyje." Ak! Koks palengvėjimas. Dabar galiu siekti visko, ko tik noriu. Jūsų siūlomi pratimai tikrai reikalauja įdėti pastangų, tačiau stengiuosi atlikinėti juos kiekvieną dieną ir mano vidinė jėga bei drąsa vis auga. Jūsų nuostabi knyga jau gerokai pakeitė mano gyvenimą ir toliau nesiliauja man padėti."
Marija K., Ratdrumas, Airija


2020-05-26

Labai gera ir naudinga knyga. Greitai ir lengvai skaitosi. Skaitysiu antrą kartą ir tada jau pritaikysiu praktinius patarimus :)

Parašykite atsiliepimą apie "Bijok, bet vis tiek daryk"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Nerimo, streso ir pykčio valdymas

Susan Jeffers parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Bijok, bet vis tiek daryk, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Bijok, bet vis tiek daryk aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Bijok, bet vis tiek daryk už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Bijok, bet vis tiek daryk? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Susan Jeffers tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Bijok, bet vis tiek daryk" perkama kartu