Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bilas Triušio Pėda

Kaina: 13,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bilas Triušio Pėda" aprašymas

Negaliu paaiškinti jausmo, kuris apima bėgant paskui Bilą po plačiu, mėlynu prerijų dangumi. Tarsi jis vestų mane iš tamsos, iš vienatvės, kurios net nenumaniau manyje egzistuojant.

„Bilas Triušio Pėda“ – tikrais įvykiais paremta neįprastos draugystės istorija, pasakojama su ypatingu švelnumu, žengiant į giliausius žmogaus prigimties klodus. Tai knyga apie neapsakomai didelę žmonių galią žaloti ir griauti vieni kitiems gyvenimus – lygiai kaip dovanoti meilę ir išsigelbėjimą.

1947 metai, Kenvudas, Saskačevano provincija Kanadoje. Dvylikametis Leonardas Flintas susidraugauja su miestelio atsiskyrėliu Viljamu Danu. Viljamas gaudo triušius ir iš jų gamina sėkmės amuletus – miestelio gyventojai dėl to jį pramena Bilu Triušio Pėda. Bilas yra vienintelis Leonardo, taip ir nepritapusio naujoje mokykloje, draugas. Jis gyvena atokiai nuo miesto stūksančioje Cukraus kalvoje, į kurią Leonardas keliauja pasitaikius bent menkiausiai progai. Vyras ir berniukas atrodo neišskiriami.

Tačiau draugystė nutrūksta Bilui įvykdžius nedovanotiną nusikaltimą.

1959 metai, Veibernas, Saskačevanas. Prabėga dvylika metų, Leonardas – licencijuotas psichiatras. Jis atvyksta dirbti į progresyviais gydymo metodais garsėjančią Veiberno psichiatrinę ligoninę. Didžiulei vyro nuostabai, čia jis sutinka Bilą Triušio Pėdą. Lygiai kaip vaikystėje, kiekvieną kasdienybės minutę Leonardas nori leisti Bilo draugijoje. Trauka jam tokia gili, kad primena maniją. Norėdamas suprasti jos priežastį, Leonardas ryžtasi kelionei po atmintį.

Helen Humphreys (Helen Hampris) – kritikų pripažinta, ne vieną tarptautinį apdovanojimą pelniusi kanadiečių rašytoja, kurianti prozą, poeziją bei negrožinę literatūrą. H. Humphreys nagrinėja vienišumo ir atskirties temas, jos kuriami pasakojimai dažniausiai vyksta jau istorija tapusiais laikotarpiais, detaliai atvaizduojamais autorės. H. Humphreys vertinama už meistrišką rašymo stilių, persmelktą poetinės kūrybos elementų, taupia kalba perteikiamas giliausias personažų emocijas.


  • Pavadinimas originalo kalba: RABBIT FOOT BILL
  • Autorius: Helen Humphreys
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665882
  • Vertėjas: Ina Rosėnaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bilas Triušio Pėda"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bilas Triušio Pėda", Helen Humphreys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Helen Humphreys su knyga "Bilas Triušio Pėda" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bilas Triušio Pėda" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Helen Humphreys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bilas Triušio Pėda" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bilas Triušio Pėda" perkama kartu