0

Bilė ir kiti: amžininko užrašai (2-as leidimas)

  • Nuolaida knygai -82%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 10,69 €*
Sutaupote: 8.70 € (82%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Bilė ir kiti: amžininko užrašai (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Studija "Versus"
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9789955829119

2020-11-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bilė ir kiti: amžininko užrašai (2-as leidimas)" aprašymas

Žinomo rašytojo Jurgio Kunčino romanas "Bilė ir kiti" - apie rašymą, fatališką meilę, gyvenimo tėkmę ir ženklus. Sovietmetis, arba, konkrečiau, 1983 metai šiame romane gali būti suvokti ir kaip laiko metafora: melancholiška ir užburianti, tekanti laisvai kaip ir visa Jurgio Kunčino kūrybos kalba.

Romano "Bilė ir kiti: amžininko užrašai" centre - trisdešimt trejų sulaukęs rašytojas, reflektuojantis būtąjį ir esamą laiką, kartą radęs Bilę ir susapnavęs rojų: jis nuolat apsuptas unikalių personažų, kurie keliauja iš vieno Jurgio Kunčino romano į kitą, stebindami charakteriniais bruožais ir subtilia laiko ir vietos ženklų fiksacija. Tarkime, Senė, skaitanti „Tiesą" ir „Komtiesą", klausanti BBC radijo, o iš tų žinių konstruojanti realybę tarsi tikrojo pasaulio atspindį Andropovo erai. Marina - vadinanti save dailininke, tatuiruojanti Remiui ant strėnų kentaurą. Architektas Andre, Greta Trembo, Antanas Malonė, Borisas, daktaras Cibas, Hamilkaras Prielaida. Ir kiti. Ir, žinoma, Bilė - vienas savičiausių moters paveikslų lietuvių literatūros istorijoje."Knygoje įterpti fragmentai iš autentiškų Jurgio Kunčino (1947-2012.) dienoraščių, leidžiantys geriau pažinti kūrėjo asmenybę ir knygos atsiradimo laikotarpį. „Bilė ir kiti" yra vienintelis rašytojo romanas, sukurtas Šveicarijoje, Bazelio mieste. Mįslingas pirminis autoriaus sumanytas romano pavadinimas „Mergina - žuvis".

Deividas Preišegalavičius

Parašykite atsiliepimą apie "Bilė ir kiti: amžininko užrašai (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Bilė ir kiti: amžininko užrašai (2-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Jurgis Kunčinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jurgis Kunčinas su knyga Bilė ir kiti: amžininko užrašai (2-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Bilė ir kiti: amžininko užrašai (2-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgis Kunčinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Bilė ir kiti: amžininko užrašai (2-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Bilė ir kiti: amžininko užrašai (2-as leidimas)" perkama kartu