0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kriminalas ir kabaretas, III. Bilietai į pragarą

Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 4,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kriminalas ir kabaretas, III. Bilietai į pragarą" aprašymas

Prieš penkiasdešimt metų prie vaikų namų buvo palikti du kūdikiai - broliai dvyniai. Dvyniams buvo suteiktos skirtingos pavardės Paulius Šaltenis ir Pavel Morozov, jie buvo išskirti, augo vienas apie kitą nieko nežinodami. Brolių likimai susiklostė skirtingai - Paulius įgijo aukštąjį išsilavinimą, dirbo mokslininku, po Kovo vienuoliktosios ėmėsi verslo, vėliau tapo politiku, buvo išrinktas į Seimą. Povilas neturėjo aukštojo mokslo diplomo, bet buvo išprusęs, sumanus. Nepagrįstai įtartas žmogžudyste, kurios ikiteisminiam tyrimui vadovavo negabi ir atmestinai dirbusi prokurorė, gresiant būti nekaltai nuteistam, tardymo eksperimento metu pabėgo. Slapstėsi Šaltenio kaimo sodyboje, kur pamatė, kaip banditų šantažuojamas šeimininkas staiga mirė. Pastebėjęs savo panašumą į mirusįjį, matydamas vienintelę išeitį, pats apsimetė Šalteniu. Morozovui į rankas pateko šifruoti mirusiojo archyvai.

Jų įnirtingai ieško Rusijos žvalgyba. Tolesnis Morozovo gyvenimas kupinas nuotykių, aštrių pojūčių ir netikėtų intrigų.

Šie įvykiai ir jų peripetijos aprašyti romano „Kriminalas ir kabaretas" pirmoje ir antroje dalyse. Trečioje dalyjekiti Povilo ir jo draugų nuotykiai. Knygą parašyta taip, kad galima skaityti ir neskaičius pirmų dalių.Parašykite atsiliepimą apie "Kriminalas ir kabaretas, III. Bilietai į pragarą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kriminalas ir kabaretas, III. Bilietai į pragarą", Vladas Žalnerauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vladas Žalnerauskas su knyga "Kriminalas ir kabaretas, III. Bilietai į pragarą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kriminalas ir kabaretas, III. Bilietai į pragarą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vladas Žalnerauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kriminalas ir kabaretas, III. Bilietai į pragarą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kriminalas ir kabaretas, III. Bilietai į pragarą" perkama kartu