⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Biochemijos pagrindai. Metodiniai nurodymai ir laboratoriniai darbai

7,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Biochemijos pagrindai. Metodiniai nurodymai ir laboratoriniai darbai" aprašymas

Leidinyje "Biochemijos pagrindai. Metodiniai nurodymai ir laboratoriniai darbai" pradedantieji studijuoti Biochemijos pagrindų modulį supažindinami su programa, studijų eiga, atsiskaitymo ir įvertinimo tvarka, išdėstytas išsamus temų, reikalingų išmokti, planas ir pateikti savikontrolės klausimai, laboratorinių darbų aprašymai.

Mokomoji knyga "Biochemijos pagrindai. Metodiniai nurodymai ir laboratoriniai darbai" skirta maisto technologijos ir inžinerijos studijų studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Biochemijos pagrindai. Metodiniai nurodymai ir laboratoriniai darbai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Biochemijos pagrindai. Metodiniai nurodymai ir laboratoriniai darbai", Rimgailė Degutytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Rimgailė Degutytė su knyga "Biochemijos pagrindai. Metodiniai nurodymai ir laboratoriniai darbai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Biochemijos pagrindai. Metodiniai nurodymai ir laboratoriniai darbai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimgailė Degutytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Biochemijos pagrindai. Metodiniai nurodymai ir laboratoriniai darbai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Biochemijos pagrindai. Metodiniai nurodymai ir laboratoriniai darbai" perkama kartu