0

Biocheminiai analizės metodai

  • Nuolaida knygai -45%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 5,39 €*
Sutaupote: 2.40 € (45%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Biocheminiai analizės metodai

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 340
  • ISBN ar kodas: 9786094591

2020-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Biocheminiai analizės metodai" aprašymas

Vadovėlyje "Biocheminiai analizės metodai" apžvelgiami kai kurie biocheminiai analizės metodai, naudojami maisto kokybės analitikoje, medicinoje, kontroliuojant aplinką ir atliekant mokslinius tyrimus. Daugiausia dėmesio skiriama biocheminio atpažinimo procesui ir jo realizavimui analizės metoduose. Aptariamos problemos, kylančios taikant šiuos metodus biologinių sistemų analitikoje. Nagrinėjami sensoriai, biosensoriai ir imunosensoriai. Apžvelgiami nauji aptamerų ir molekulinių įspaudų analizės metodai, pagrindiniai analitikoje naudojami fizikiniai metodai – optinė spektroskopija ir elektrocheminiai metodai. Pagrindinis dėmesys telkiamas į analizinių metodų veikimo principus.

ĮŽANGA


Šis biocheminių analizės metodų vadovėlis skiriamas apžvelgti kai kuriems metodams, naudojamiems maisto kokybės analitikoje, medicinoje, aplinkos kontrolėje, taip pat atliekant mokslinius tyrimus. Jis neapima visų analizinių metodų. Chromatografiniai metodai, masių spektroskopija, genų inžinerijos metodai yra gerai aprašyti kituose va dovėliuose ir mokomosiose knygose. Šiame vadovėlyje daugiausia dėmesio skiriama biocheminio atpažinimo procesui ir jo realizavimui analizės metoduose. Aptariamos minėtų metodų taikymo biologinių sistemų analitikoje problemos. Kadangi daugėja automatizuotų analizinių sistemų, kuriose svarbiausią vaidmenį atlieka sensoriai, daug dėmesio skiriama sensoriams, biosensoriams ir imunosensoriams.

Atskirai apžvelgiami nauji metodai - aptamerai ir molekulinių įspaudų metodas, trumpai aptariami ir pagrindiniai analitikoje naudojami fizikiniai metodai - optinė spektroskopija ir elektrocheminiai metodai.

Sis vadovėlis nepretenduoja tapti analizinių metodikų žinynu. Tai veikiau įvadas, supažindinantis su jų įvairove, padedantis studentui susidaryti bendrą vaizdą apie ana lizinės metodikos konstravimo principus ir technologiją. A prašomos ne konkrečios analizinės metodikos, nes jos labai greitai keičiasi, o jų veikimo principai.

Vadovėlis skiriamas biochemijos, biologijos, chemijos, aplinkotyros ir medicinos specialybių aukštųjų mokyklų studentams. Kursas taip pat bus naudingas doktorantams ir jauniesiems mokslininkams, kurie jau yra susipažinę su pagrindiniais analiziniais metodais.

Parašykite atsiliepimą apie "Biocheminiai analizės metodai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Biocheminiai analizės metodai, kurią skaitytojams dovanoja Valdas Laurinavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valdas Laurinavičius su knyga Biocheminiai analizės metodai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Biocheminiai analizės metodai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valdas Laurinavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Biocheminiai analizės metodai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Biocheminiai analizės metodai" perkama kartu