0

Biologija II dalis. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui!)

5.0
(1 įvertinimai)
0,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-03-24

Informacija

Biologija II dalis. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui!)

  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 21x30
  • Knygos puslapių skaičius: 6
  • ISBN ar kodas: 9786098002867

2020-09-30 0.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Biologija II dalis. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui!)" aprašymas

Santrauką sudaro aiškiai, glaustai ir vaizdžiai pateiktos žinios apie organizmų gyvybines funkcijas: kvėpavimą, virškinimą, kraujotaką, nervinį ir humoralinį organizmo funkcijų reguliavimą, dauginimąsi, judėjimą, homeostazę ir šalinimą. Ši priemonė naudinga mokiniams, mokantis biologijos, kartojantis medžiagą prieš kontrolinius darbus bei ruošiantis biologijos brandos egzaminui.

2020-03-24

Parašykite atsiliepimą apie "Biologija II dalis. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui!)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kiti vadovėliai, pagalbiniai leidiniai 7-9 kl.

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Biologija II dalis. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui!), kurį parašė Renaldas Čiužas, Jolanta Martinionienė, Pranė Stankevičienė. Siūlome ne tik išsamų Biologija II dalis. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui!) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Renaldas Čiužas, Jolanta Martinionienė, Pranė Stankevičienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Biologija II dalis. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui!). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Biologija II dalis. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui!) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Biologija II dalis. Trumpai ir aiškiai (Prisimink, pasikartok, ruoškis egzaminui!)" perkama kartu