0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nameisio žiedas

Kaina internetu: 14,69 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (9%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 14.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nameisio žiedas" aprašymas

„Jūsų rankose Aleksandro Gryno romanas „Nameisio žiedas", kurio pagrindą sudaro latvių tautos laisvės troškimas nuo pačios žilosios praeities laikų. Romanas prasideda Gryno stiliui būdingu dinamiškumu. Prieš mirtį kunigaikštis Gundaro senelis atskleidžia giminės paslaptį - jų protėvis yra kažkada buvęs galingasis Žiemgalos valdovas Nameisis. Jaunasis kunigaikštis palikimu gauna valdovo testamentą ir senoje vazoje paslėptą žiedą, patvirtinantį, kad „tiktai žiedo nešiotojas bus teisėtas Žiemgalos valdovas". Jaunuolis iškeliauja, kad vykdytų giminės priesaką.
Romano skaitytojas įtraukiamas į meilės sūkurį, beveik fiziškai pasijaučia vienu iš legendinio būrio raitelių, šuoliuojančių medžių viršūnėmis; būrio priešakyje Prūsijos miškuosel dingusio karaliaus Nameisio įpėdinis su varpų vainiku ant galvos, o ant piršto žėri karaliaus Nameisio paliktasis ypatingasis žiedas.“
Eva Martuža, Latvijos Respublikos Saeimo deputatė, Latvijos rašytojų sąjungos narė

Iš latvių kalbos vertė Dzintra Elga Irbytė


  • Autorius: Aleksandras Grynas
  • Leidėjas: Litera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094820496

Parašykite atsiliepimą apie "Nameisio žiedas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nameisio žiedas", kurį parašė Aleksandras Grynas. Siūlome ne tik išsamų "Nameisio žiedas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Aleksandras Grynas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nameisio žiedas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nameisio žiedas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nameisio žiedas" perkama kartu