⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Biologinių ir cheminių veiksnių įtaka antimikrobinių medžiagų tyrimams piene

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.21 SoldOut

Knygos "Biologinių ir cheminių veiksnių įtaka antimikrobinių medžiagų tyrimams piene" aprašymas

Kadangi lietuvių kalba nebuvo leidinio apie inhibitorių piene problemas. Leidinio 'Biologinių ir cheminių veiksnių įtaka antimikrobinių medžiagų tyrimams piene" tikslas - supažindinti su inhibitorių patekimo į pieną būdais, jų nustatymo metodais, įvairiais veiksniais, turinčiais įtakos šių metodų jautrumui, inhibitorių poveikiu raugintų pieno produktų, fermentinių sūrių gamybai.Parašykite atsiliepimą apie "Biologinių ir cheminių veiksnių įtaka antimikrobinių medžiagų tyrimams piene"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Biologinių ir cheminių veiksnių įtaka antimikrobinių medžiagų tyrimams piene", J. Šalomskienė, A. Sederevičius, I. Mačionienė, R. Žvirdauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar J. Šalomskienė, A. Sederevičius, I. Mačionienė, R. Žvirdauskienė su knyga "Biologinių ir cheminių veiksnių įtaka antimikrobinių medžiagų tyrimams piene" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Biologinių ir cheminių veiksnių įtaka antimikrobinių medžiagų tyrimams piene" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J. Šalomskienė, A. Sederevičius, I. Mačionienė, R. Žvirdauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Biologinių ir cheminių veiksnių įtaka antimikrobinių medžiagų tyrimams piene" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Biologinių ir cheminių veiksnių įtaka antimikrobinių medžiagų tyrimams piene" perkama kartu