0

Pirkėjų atsiliepimai

Bioritmologija ir urinoterapija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 12.32 SoldOut

Knygos "Bioritmologija ir urinoterapija" aprašymas

Genadijaus Malachovo knygos gerai žinomos milijonams skaitytojų. Autoriaus sukurta unikali sveikatingumo sistema padovanojo pilnaverčio gyvenimo džiaugsmą daugeliui jo pasekėjų. Dvasios jėga, įdėta į knygas, žadina mus nepasiduoti, kovoti ir nugalėti ligas.


  • Autorius: Genadij Malachov
  • Leidėjas: Algarvė
  • Išleidimo metai: 1998
  • Knygos puslapių skaičius: 238
  • ISBN ar kodas: 9986-856-17-5

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bioritmologija ir urinoterapija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Genadij Malachov pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bioritmologija ir urinoterapija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bioritmologija ir urinoterapija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bioritmologija ir urinoterapija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bioritmologija ir urinoterapija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Genadij Malachov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bioritmologija ir urinoterapija" perkama kartu