0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Biotechninių ir medicinos sistemų diagnostika

  • Nuolaida knygai -68%
Kaina internetu: 1,29 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 2.70 € (68%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Biotechninių ir medicinos sistemų diagnostika


2021-04-30 1.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Biotechninių ir medicinos sistemų diagnostika" aprašymas

Vadovėlis "Biotechninių ir medicinos sistemų diagnostika" skirtas trims pagrindinėms problemoms nagrinėti: reabili­tacijos ir medicinos technikos bei jų sistemų diagnostikai; medicinos diagnostikos metodų ypatumams; diagnostikos informacijos surinkimo, atpažinimo ir apdorojimo metodams.

Leidinys "Biotechninių ir medicinos sistemų diagnostika" bus naudingas inžinieriams, dirbantiems reabilitacinės, kompensacinės, medicinos technikos bei dirbtinių organų projektavimo, gamybos, eksploatavimo įmonėse, organizacijose, reabilitaciniuose bei medicinos centruose, ligoninėse, ir biomechanikos, medicinos technikos specialybės pagrindinių specializuotų profesinių ir magistrantūros studijų studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Biotechninių ir medicinos sistemų diagnostika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Medicinos ir psichologijos knygų IŠPARDAVIMAS

M. Mariūnas, A. Šešok parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Biotechninių ir medicinos sistemų diagnostika, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Biotechninių ir medicinos sistemų diagnostika aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Biotechninių ir medicinos sistemų diagnostika už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Biotechninių ir medicinos sistemų diagnostika? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, M. Mariūnas, A. Šešok tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Biotechninių ir medicinos sistemų diagnostika" perkama kartu