0

Birutė Stančikaitė

  • Nuolaida knygai -62%
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 18,22 €*
Sutaupote: 11.23 € (62%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Birutė Stančikaitė

  • Leidėjas: R. Paknio leidykla
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789955736349

2020-11-30 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Birutė Stančikaitė" aprašymas

Lietuvos dailės klasikės, vienos žymiausių estampo kūrėjų albumas. Reprodukuojami svarbiausieji Birutės Stančikaitės kūriniai: nuo preciziškųjų XX a. 8-o dešimtmečio gamtovaizdžių ir miestovaizdžių, iki brandžiųjų estampų ir tapybos.
Stančikaitės estampai tapybiški, kruopščiai detalizuoti. Romantinį jaunystės polėkį brandos metais pakeitė meditatyvus, santūrus lyrizmas, atsirado spalva, grafikė ėmėsi ir tapybos. Dailininkė nuolat dalyvauja parodose Lietuvoje ir užsienyje, ne kartą apdovanota diplomais ir premijomis. Jos kūrinių turi Lietuvos, Argentinos, JAV, Lenkijos, Rusijos, Vokietijos muziejai. Yra svarbiausių gyvenimo ir kūrybos datų, kūrinių, publikacijų sąrašai, be to, reziumė ir ilustracijų sąrašas anglų kalba.

Parašykite atsiliepimą apie "Birutė Stančikaitė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Birutė Stančikaitė, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Ramutė Rachlevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Ramutė Rachlevičiūtė su knyga Birutė Stančikaitė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Birutė Stančikaitė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Ramutė Rachlevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Birutė Stančikaitė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Birutė Stančikaitė" perkama kartu