0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Birutė Žilytė. Paslaptingas būties švytėjimas

  • Nuolaida knygai -21%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 24,49 €
Kaina knygyne: 30,98 €*
Sutaupote: 6.49 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Birutė Žilytė. Paslaptingas būties švytėjimas


2021-07-31 24.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Birutė Žilytė. Paslaptingas būties švytėjimas" aprašymas
"Birutė Žilytė. Paslaptingas būties švytėjimas" - tai iliustracinės ir lakštinės grafikos, sienų tapybos kūrėjos albumas.
Dekoratyvios, metaforiškos, su daugeliu tautosakos, simbolikos elementų, ryškaus kontrastingų spalvų kolorito Žilytės sukurtos vaikų literatūros iliustracijos bei labai originali sienų tapyba XX a. 7–8-ajame – kartu su kelių kitų dailininkų darbais – sukėlė tikrą perversmą, apskritai pakeitė vaikams skirtos dailės sampratą, paskatino jos raidą. Šviesus žvilgsnis, susitelkimas į pamatines vertybes, į labai turtingą savo vidaus pasaulį, originalumas, subrandintas gilaus pasaulio pažinimo, – visa tai lėmė, kad dailininkės kūryba yra gerai žinoma, plačiai pripažinta, pelnė daugybę Lietuvos ir tarptautinių apdovanojimų.

Daugelį darbų dailininkė sukūrė su vyru Algirdu Steponavičiumi (1927–1996). Išskirtinis dvasinis abiejų dailininkų artumas nenutrūko ir jam išėjus – Žilytė parengė albumą Algirdas Steponavičius. Paslaptingas būties švytėjimas (2002), o šį, savąjį, priderino prie jo pavidalo.

Albume pristatyta Žilytės kūryba, gausu dokumentinių nuotraukų. Tarp ryškiaspalvių kūrinių reprodukcijų įsiterpia pačios dailininkės samprotavimai apie kūrybą, labai šviesūs fragmentiški vaikystės atsiminimai.
Skelbiamos publikuotų dailėtyros straipsnių ištraukos, išsami gyvenimo chronologija, parodų ir iliustracijų sąrašai.


Parašykite atsiliepimą apie "Birutė Žilytė. Paslaptingas būties švytėjimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Birutė Žilytė. Paslaptingas būties švytėjimas, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Birutė Žilytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Birutė Žilytė su knyga Birutė Žilytė. Paslaptingas būties švytėjimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Birutė Žilytė. Paslaptingas būties švytėjimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Birutė Žilytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Birutė Žilytė. Paslaptingas būties švytėjimas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Birutė Žilytė. Paslaptingas būties švytėjimas" perkama kartu