⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai

5,68 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 5.68 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai" aprašymas

Susiburti draugėn įvairiose mokslo institucijose besidarbuojančius literatūrologus ir istorikus paskatino 2012 m. minėtas 150-asis Gabrielės Petkevičaitės-Bitės jubiliejus.

Atėjo laikas grįžti prie užmarštin besitraukiančių XIX A. pabaigos-XX a. pradžios lietuvių kultūros figūrų: gyvam santykiui užsimegzti jau yra susidariusi pakankama laiko distancija, primiršti, todėl mažiau slegiantys sovietmečiu susiformavę štampai.
Bitės asmuo, kultūros žmones telkianti šios moters veikla pasirodė itin palanki įsipareigoti bendram darbui. Iš naujo užkalbindami Bitę ir jos bendrakeleives – Žemaitę, Lazdynų Pelėdą, Sofiją Čiurlionienę-Kymantaitę, atidžiai įsižiūrėdami į šių moterų kūrinius, remdamiesi naujais archyvinės medžiagos duomenimis, pristatydami istoriografinius tautinio atgimimo epochos konteksto tyrimus, straipsnių rinkinio "Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai" autoriai atveria naujas Bitės Kūrybos interpretavimo perspektyvas ir kuria dialogo lauką, kuris gali padėti pagilinti ne tik šios moters biografijos ir kūrybos, bet ir XIX-XX a. sandūros kultūros tyrinėjimus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai", Ramunė Bleizgienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ramunė Bleizgienė su knyga "Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ramunė Bleizgienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bitės laikas: privataus ir viešo gyvenimo modeliai" perkama kartu