Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Bitininkas

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 1,50 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-04-07 Rasa

Verta dėmesio knyga pradedantiems bitininkauti, besidomintiems bitininkavimo istorija. Knygoje daug geros inormacijos.


2022-05-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bitininkas" aprašymas

Kai mums netikėtai pateko ši pageltusi, 1921 metais Tilžėje išspausdinta, knyga „Bitininkas“, nustebome ir nudžiugome. Kol ėjo ji iš rankų į rankas, netrukome nuspręsti, kad reikia ją padauginti. Prieš 98-erius metus išdėstyti patarimai bitininkams nė kiek nepaseno, kaip ir pačios bitės, o širdį džiugina meilė bitutei, pagarba bitininkystei, graži vadovėlio kalba. Iš istoriko Juliaus Kanarsko sužinojome, kas BITININKO autorius. Tai Tėvas Jeronimas Pečkaitis – kunigas pranciškonas, Lietuvos pranciškonų komisaras, Šv. Pranciškaus Trečiojo ordino kongregacijų steigėjas ir vizitatorius, tretininkų žurnalo „Šv. Pranciškaus varpelis“ įkūrėjas ir redaktorius, Lietuvos bitininkų draugijos įkūrėjas ir vadovas.

Daug pasaulio matęs ir daug mokslų krimtęs, daug svarių pareigų dvasinėje tarnystėje ėjęs Tėvas Jeronimas labai mylėjo bites ir garsėjo kaip vienas geriausių bitininkų Lietuvoje. 1917 metais Kretingoje įkūrė pirmąją bitininkų draugiją „Spiečius”, kuri 1919 metais pasivadino „Bite” ir išplėtojo veiklą visoje Lietuvoje, įkūrusi 22 skyrius. Jis skelbė spaudoje straipsnius bitininkystės tema, 1921 metais Tilžėje išleido bitininkavimo vadovėlį „Bitininkas”, kurio atnaujintą egzempliorių laikote rankose, 1921 metų kovo 16 dieną Kretingoje atidarė vienmetę bitininkavimo mokyklą, o vėliau kasmet ruošdavo bitininkavimo kursus. Jo rūpesčiu prie vienuolyno įsteigtos dirbtuvės, kuriose pagal naujausius reikalavimus buvo gaminami aviliai.

Klaipėdos krašto bitininkų bendruomenė MIDUTIS linki: – Malonaus skaitymo! O, kad mūsų visuomenė daugiau mokytųsi iš bičių!Kiti taip pat domėjosi


2022-04-07

Verta dėmesio knyga pradedantiems bitininkauti, besidomintiems bitininkavimo istorija. Knygoje daug geros inormacijos.

Parašykite atsiliepimą apie "Bitininkas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie žemės ūkį

Tėvas Jeronimas Pečkaitis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bitininkas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bitininkas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bitininkas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bitininkas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tėvas Jeronimas Pečkaitis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bitininkas" perkama kartu