0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bitininkavimo mokykla

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 3.91 SoldOut

Knygos "Bitininkavimo mokykla" aprašymas

Leidiniu galės pasinaudoti ne tik bitininkai mėgėjai, bet ir studentai, moksleiviai ar bitininkystės kursų klausytojai (kurie ruošiami pagal įvairias Europos rėmimo programas). Sau tinkamos išsamios ir koncentruotos medžiagos ras ir bitininkai profesionalai.Parašykite atsiliepimą apie "Bitininkavimo mokykla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie bites

Pranciškus Karosas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bitininkavimo mokykla", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bitininkavimo mokykla" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bitininkavimo mokykla" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bitininkavimo mokykla"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Pranciškus Karosas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bitininkavimo mokykla" perkama kartu