-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Bitininkystės pagrindai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.99 SoldOut

Knygos "Bitininkystės pagrindai" aprašymas

Knygoje "Bitininkystės pagrindai" išsamiai aprašytas bendruomeninis bičių gyvenimas, tarpusavio ryšiai, bitininkavimo būdai ir ypatybės. Daug dėmesio skiriama bičių bonitavimui ir selekcijai, veislinės medžiagos ir motinėlių auginimui, bičių sveikatos klausimams ir bičių saugai.

Įvadas


Bitės yra viena iš naudingiausių vabzdžių rūšių. Būdamos vienos iš pagrindinių augalų žiedų apdulkintojų, bitės yra neatskiriama įvairių ekosistemų sudedamoji dalis, be kurios neįmanomas sklandus jų funkcionavimas, be to, jos duoda didelę ekonominę naudą žemės ūkiui. Taip pat bitės pagamina daug žmogaus gyvenime plačiai pritaikomų produktų.

Knyga skirta ASU studentams, pasirinkusiems studijų dalyką „Bitininkystė", taip pat besidomintiems bitininkyste, mėgėjams ir profesionalams, taip pat gamtos bičiuliams, moksleiviams, entomologams, ekologams. Joje išsamiai aprašytas bendruomeninis bičių gyvenimas, tarpusavio ryšiai, bitininkavimo būdai ir ypatybės. Daug dėmesio skiriama bičių bonitavimui ir selekcijai, veislinės medžiagos ir motinėlių auginimui, bičių sveikatos klausimams (ligoms, kenkėjams) ir bičių saugai. Taip pat knygoje glaustai pateikiama bitininkystės raida, medunešių bičių sistematika, naminių bičių morfologija, jų reikšmė gamtoje, pagrindiniai bičių ganyklų augalai ir bičių ganyklų turtingumas, bičių produktai, jų kokybė, surinkimas ir panaudojimas. Nagrinėjamos bitininkavimo sistemos, darbo bityne organizavimas ir sauga, bitininkavimo ekonomika ir reikmenys, pateikiamas sezoninių darbų bityne kalendorius.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bitininkystės pagrindai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie bites

Algirdas Amšiejus pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bitininkystės pagrindai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bitininkystės pagrindai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bitininkystės pagrindai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bitininkystės pagrindai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Amšiejus tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bitininkystės pagrindai" perkama kartu