0

Bitlas, Ana Orka ir aš

3.5
(2 įvertinimai)
Internetu: 11,79 €
Knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.60 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2020-01-17 Egle

Labai graziai parasyta, daugiau nei verta tiek jaunimui tiek vyresniems paskaityti. Labai itraukianti ir visiems aktuali tema:)

Informacija

Bitlas, Ana Orka ir aš

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 287
  • ISBN ar kodas: 9786094664533

2020-07-31 11.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Todėl ir daužiau tą seną kledarą, nes žinojau, kad naują nupirks. Tereikia kiek ilgiau pavaidinti nelaimingą, o nelaimingi vaikai tėvams sukelia kaltės jausmą, ypač, jei tie tėvai išsiskyrę.

Astos Jolantos Miškinytės romanas „Bitlas, Ana Orka ir aš“ tarsi mūsų visuomenės atspindys. Tėvų skyrybos, paauglių bandymas išsikovoti sau vietą po saule ir sprendimai, kuriuos pakeisti kartais per vėlu.

Romanas „Bitlas, Ana Orka ir aš“ - tai vieno paauglio istorija, tai pasakojimas ne tik apie sudėtingą paauglio gyvenimą, bet ir apie visų jį supančių žmonių nelengvus išgyvenimus. Paauglystė kelia galvos skausmą ir patiems šešiolikmečiams, ir jų tėvams. Kiekviena romane vaizduojama šeima – „probleminė“, ir visose vyksta karas be taisyklių. Nesvarbu, ar tai būtų pasiturinti, prabangoje gyvenanti šeima, ar nepriteklių ir skurdo varginama sutuoktinių pora…

Savo istoriją knygoje pasakojantis herojus - manipuliuotojas, melagis ir prisitaikėlis. Taip ir nesužinosite jo vardo, nes vis tiek jo neatsimintumėte. Tačiau tikrai atmintyje išliks pasakojimas apie jo tragišką gyvenimą ir nelaimingą meilę. Ji skausminga, atpažįstama, o kartais... juokinga.

Knygos veikėjas įsivels į tikrą nusikaltimą, o atsakomybės bandys išvengti. Jis slėpsis už vaidmens, kurį įprato vaidinti prieš kitus. Vienišas ir nelaimingas herojus darys klaidas, kurių pasekmės persekios jį visą likusį gyvenimą. O visa tai, ką galėjo gauti būdamas nuoširdus, teks išsiovoti pačiu skausmingiausiu būdu.

Romane pasirodantis personažas Bitlas – tai mokytojo, išmintingo patarėjo personažas. Šis žmogus lyg katalizatorius, vertina mūsų herojaus poelgius ir įkvepia jį pasirinkti teigiamai. Tokį Bitlą norėtų turėti kiekvienas iš mūsų, bet paaugliui jis ypač svarbus. Kad ir kaip besistengtų, tėvai ar bendraamžiai ne visada gali elgtis tinkamai – už romano herojų kiek vyresnis Bitlas tampa jo autoritetu ir objektyviu jo poelgių vertintoju.

Knygos „Bitlas, Ana Orka ir aš“ autorė Asta Jolanta Miškinytė pasakoja, kad rašydama šią knygą siekė aktualizuoti itin svarbią besiskiriančių šeimų temą. Ji teigia pastebinti, kad išsiskyrus pasiturinčiai šeimai, vaikas vis dažniau lieka pas turtingąjį tėvą, o mamos tarsi nustumiamos į šalį. Tai iškreipia santykius ir vertybes, nes paauglys vieną iš tėvų ima vertinti labiau tik todėl, kad šis gali patenkinti jo įgeidžius.

Ši knyga nėra tik paaugliams ar apie paauglius. „Bitlas, Ana Orka ir aš“ padės tėvams geriau suprasti jauno žmogaus pasaulį.

"Turiu daug svarbiausių vaidmenų: mama savo trims dukterims, dukra savo mamai, geriausia močiutė Baltramiejui, draugė savo draugėms, kelionių ekspertė. Norėčiau čia įrašyti dar vieną – rašytojos – vaidmenį ir bijau, kad jis netaptų svarbiausiu, kad neišstumtų visų kitų! Bet ne, visiems pakaks laiko ir vietos širdyje."
Autorė

2020-02-27

Skaičiau ir žiovavau. Labai jau nuobodi knyga. Daug beletristikos. Vertinu 3 iš 10.

2020-01-17

Labai graziai parasyta, daugiau nei verta tiek jaunimui tiek vyresniems paskaityti. Labai itraukianti ir visiems aktuali tema:)

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu