-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bitutės rankos lavinimo užduotėlės 5–6 metų vaikams (su flomasteriu)

Kaina: 4,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 4.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bitutės rankos lavinimo užduotėlės 5–6 metų vaikams (su flomasteriu)" aprašymas

Bitutė siūlo 5–6 metų vaikams daug smagių užduotėlių. Darydami jas vaikai lavins ne tik ranką, bet ir mąstymą, pastabumą, atmintį , taip pat prisimins skaičius ir raides. Flomasteriu jie drąsiai pieš ir rašys, nė kiek nesibaimindami suklysti, nes viską nuvalę popierine servetėle galės atlikti užduotis iš naujo! O šaunioji bitutė kartais mėgins žaisti slėpynių, bet vaikai ją tikrai lengvai ras!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 26
  • Formatas: 20x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094831102

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bitutės rankos lavinimo užduotėlės 5–6 metų vaikams (su flomasteriu)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Bitutės rankos lavinimo užduotėlės 5–6 metų vaikams (su flomasteriu)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Bitutės rankos lavinimo užduotėlės 5–6 metų vaikams (su flomasteriu)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Bitutės rankos lavinimo užduotėlės 5–6 metų vaikams (su flomasteriu)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Bitutės rankos lavinimo užduotėlės 5–6 metų vaikams (su flomasteriu)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Bitutės rankos lavinimo užduotėlės 5–6 metų vaikams (su flomasteriu)" perkama kartu