0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 6.99 SoldOut

Knygos "Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika" aprašymas

Knygoje "Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika" gvildenama organizacijų strateginio planavimo, biudžetų rengimo, vykdymo kontrolės teorija ir jos taikymo praktika Lietuvos rinkos sąlygomis: eiga, normatyvai, vertinimo kriterijai, procedūros.


Sėkminga veikla turi būti planuojama, organizuojama, kalkuliuojamos produktų savikainos, išlaidos apskaitomos pagal vadovų poreikius, finansų struktūrą. Tokie esminiai valdymo dalykai aiškinami pirmoje knygos dalyje. Strateginių planų ir metinių biudžetų esmė, tipai, rengimo organizavimas gvildenama antroje dalyje. Finansų biudžetų: pelno, pinigų, investicijų, balanso prognozės pagrindas yra veiklos biudžetai – pardavimo pajamų, gamybos programa, pirkimų, netiesioginių išlaidų, gamybos savikainos, pardavimo, mokesčių, administracinių išlaidų. Šių biudžetų rengimo principai yra knygos pagrindinė sudedamoji dalis. Valdymo vidine atskaitomybe ir kontrole, vertinimo kriterijais, planavimo praktikos klaidomis baigiama knyga. 


Skiriama vadovams, finansų direktoriams, analitikams, auditoriams ir jų padėjėjams, praktikams ir studentams.


  • Autorius: Vitalija Bagdžiūnienė
  • Leidėjas: Conto litera
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 154
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-836-20-4

Parašykite atsiliepimą apie "Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vadybos knygos

Vitalija Bagdžiūnienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vitalija Bagdžiūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika" perkama kartu