0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika" aprašymas
Knygoje "Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika" gvildenama organizacijų strateginio planavimo, biudžetų rengimo, vykdymo kontrolės teorija ir jos taikymo praktika Lietuvos rinkos sąlygomis: eiga, normatyvai, vertinimo kriterijai, procedūros.


Sėkminga veikla turi būti planuojama, organizuojama, kalkuliuojamos produktų savikainos, išlaidos apskaitomos pagal vadovų poreikius, finansų struktūrą. Tokie esminiai valdymo dalykai aiškinami pirmoje knygos dalyje. Strateginių planų ir metinių biudžetų esmė, tipai, rengimo organizavimas gvildenama antroje dalyje. Finansų biudžetų: pelno, pinigų, investicijų, balanso prognozės pagrindas yra veiklos biudžetai – pardavimo pajamų, gamybos programa, pirkimų, netiesioginių išlaidų, gamybos savikainos, pardavimo, mokesčių, administracinių išlaidų. Šių biudžetų rengimo principai yra knygos pagrindinė sudedamoji dalis. Valdymo vidine atskaitomybe ir kontrole, vertinimo kriterijais, planavimo praktikos klaidomis baigiama knyga. 


Skiriama vadovams, finansų direktoriams, analitikams, auditoriams ir jų padėjėjams, praktikams ir studentams.

  • Autorius: Vitalija Bagdžiūnienė
  • Leidėjas: Conto litera
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 154
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-836-20-4

Parašykite atsiliepimą apie "Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika, kurią skaitytojams dovanoja Vitalija Bagdžiūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vitalija Bagdžiūnienė su knyga Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vitalija Bagdžiūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Biudžetai ir jų vykdymo kontrolė. Teorija ir praktika" perkama kartu