0
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Bjaurūs jausmai

  • Leidėjas: Idėjos ir komunikacija
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x22
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786099502021

2021-01-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Bjaurūs jausmai" aprašymas

Kaip viešumoje dalijamės bjauriais jausmais – gėda, neviltimi, liūdesiu, melancholija, pykčiu, pagieža, neapykanta? Kaip jie įsiskverbia į mūsų odą ir kaip su jais susitvarkome? Ką reiškia patirti skirtingus jausmus tikintis, kad jų keliamas triukšmas padės išgirsti mūsų gyvenimus? Šioje sociologo Artūro Tereškino ir menininko Adomo Danusevičiaus knygoje „Bjaurūs jausmai“ pirmą kartą atvirai įvaizdinama tai, kokį vaidmenį jausmai ir emocijos vaidina viešojoje sferoje. Tai naujas žvilgsnis į emocinę viešojo gyvenimo ekonomiką Lietuvoje.

Artūras Tereškinas – sociologas, kultūros kritikas, rašytojas. Knygų Absonia (1995), Vyrų pasaulis: vyrai ir žaizdos vyriškumas Lietuvoje (2011), Popkultūra: jausmų istorijos, kūniški tekstai (2013), Nesibaigianti vasara: sociologinis romanas apie meilę ir seksą (2017) ir daugelio kitų autorius. Paskutinių metų darbuose daugiausia dėmesio skiria emocijų sociologijos, socialinės klasės tyrimų, lyčių sociologijos ir vyriškumo studijų sritims.

Adomas Danusevičius baigė menų doktorantūros studijas Vilniaus dailės akademijoje, teorines ir praktines žinias gilino Danijos Karališkojoje menų akademijoje. Nuo debiuto 2008 m. menininko kūryba buvo pastebėta ir įvertinta dailės kritikų, jo darbų įsigijo privatūs Lietuvos ir užsienio kolekcininkai, tarp jų – Lewben Art Foundation ir MO muziejus. Menininkas aktyviai dalyvauja grupinėse parodose Lietuvoje ir užsienyje. 2018–2019 m. A. Danusevičius pelnė Bavarijos kultūros ministerijos apdovanojimą su stipendija kurti prestižinėje Internationales Künstlerhaus Villa Concordia menininkų rezidencijoje Bamberge (Vokietija).

Atvira nugarėlė - knygos dizaino dalis.

Parašykite atsiliepimą apie "Bjaurūs jausmai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Bjaurūs jausmai, kurią skaitytojams dovanoja Adomas Danusevičius, Artūras Tereškinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Adomas Danusevičius, Artūras Tereškinas su knyga Bjaurūs jausmai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Bjaurūs jausmai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Adomas Danusevičius, Artūras Tereškinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Bjaurūs jausmai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Bjaurūs jausmai" perkama kartu