Grožinė literatūra už SUPERKAINĄ! Tūkstančiai knygų čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Bleizas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2009-11-12 vit4

pirma skaityta kingo knyga. Labai patiko ;D


Šiuo metu neparduodama

2022-07-31 1.99 SoldOut

Knygos "Bleizas" aprašymas

Kitados Bleizas buvo judrus, protingas vaikas. Kitados. Deja, jam nepasisekė: girtas tėvas sudaužė Bleizą taip, kad šis tapo protiškai neįgalus. Jo galvoje "apsigyveno" buvęs draugelis Džordžas, su kuriuo Bleizas nuolat tariasi visais svarbiausiais gyvenimo klausimais. gan greit "abu" draugai sumano akiplėšišką nuotykį, kurį įgyvendinti turi Bleizas...Kiti taip pat domėjosi


2011-06-22

Pirmasis romanas man patiko,gan idomus.

2009-11-12

pirma skaityta kingo knyga. Labai patiko ;D

2009-02-20

Patiko nerealiai

2009-01-28

Antras romanas primine jau skaityta Kingo kurini tuo paciu pavadinimu..

2009-01-17

Labai patiko, nes yra du romanai vienoj knygoj.

2009-01-13

Pirma knyga kuria kingo perskaiciau... awsome

2008-12-29

Labai įdomi knyga. Kaip pradėjau skaityt negalėjau sustot. Tik nelabai patiko kad beveik kas antras skyrius apie jo praeitį, bet ir tai buvo žiauriai įdomu.Patariu perskaityt nenusivilsit.

2008-08-31

Dėmesio, kas nusipirkote knygą, pasitikrinkite 209-241 puslapius, nes ten gali būti subrokuota knyga. [t.y. vietoj 22*-241 puslapių manojoje knygoje, buvo pasidubliavę 209-22* puslapiai, ir kaip tik įdomiausios vietos nebuvo! nusipirkę būtinai pasitikrinkit!

2008-08-30

Nors šiandien tepradėjau skaityt ir pusę jau perskaičiau, tai tikrai įtraukianti knyga :) Rekomenduoju paskaityti :)

Parašykite atsiliepimą apie "Bleizas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Siaubo knygos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Bleizas", Stivenas Kingas (Stephen King). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stivenas Kingas (Stephen King) su knyga "Bleizas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Bleizas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stivenas Kingas (Stephen King). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Bleizas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Bleizas" perkama kartu