⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Blogas kraujas. Silicio slėnio startuolio melai ir paslaptys

Kaina: 2,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 2.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Blogas kraujas. Silicio slėnio startuolio melai ir paslaptys " aprašymas

JAV žurnalisto Johno Carreyrou knyga „Blogas kraujas: Silicio slėnio startuolio melai ir paslaptys“ buvo išleista 2018 metų gegužės mėnesį, kai šalyje jau vyko startuolio „Theranos“ įkūrėjos Elizabeth Holmes teismas, ir jis tęsis iki 2020 metų. Verslininkei gresia iki 20-ies metų kalėjimo.

Johno Carreyrou knyga nėra tik daugiau ar mažiau objektyvus vienos didelės verslo nesėkmės atpasakojimas. Žurnalistas pats tapo šios istorijos iniciatoriumi, nes būtent jis 2015-ais metais žurnale „The Wall Street Journal“ pradėjo seriją straipsnių, kuriuose abejojo „Theranos“ naudojamų technologijų patikimumu.

Knygos „Blogas kraujas: Silicio slėnio startuolio melai ir paslaptys“ struktūra yra chronologinė. Johno Carreyrou pasakojimą pradeda apie Elizabeth Holmes ir jos neįtikėtino verslo pradžią. „Theranos“ ji įsteigė 2003 metais. Žiniasklaidai devyniolikmetė verslininkė pasakojo, kad nuo mažens norėjo gydyti žmones, bet labai bijojo kraujo vaizdo. Šios aplinkybės ir tapo katalizatoriumi sukurti diagnostinį prietaisą, kurį galima naudoti namų sąlygomis – tereikia, aiškino Elizabeth Holmes, paimti lašą kraujo, o visa kitką padarys aparatas. Startuolis gana greitai pritraukė 700 milijonų dolerių – kaip paaiškėjo, pasaulyje buvo daug žmonių, bijojusių kraujo vaizdo. 2013 metais, startuolio veiklos piko metu, jis buvo įvertintas 10-čia milijardų dolerių, o pati Holmes pateko į turtingiausių pasaulio moterų sąrašą.

Po Johno Carreyrou pradėto tyrimo paaiškėjo, kad „Theranos“ pasiūlytas diagnozavimo sprendimas neveikia ir kompanija pradėjo griūti. „Blogas kraujas: Silicio slėnio startuolio melai ir paslaptys“ daug dėmesio skiriama darbuotojų likimams ir vidiniam įmonės gyvenimui, o finale visas siužetines linijas Johnas Carreyrou suriša į pritrenkiančią kulminaciją.

Billas Gates, perskaitęs „Blogas kraujas: Silicio slėnio startuolio melai ir paslaptys“ pasakė, kad „... knygoje kalbama apie rimtus etinius klausimus, bet tai yra ir trileris su tragiška pabaiga. Tai labai įtraukiantis pasakojimas su keisčiausiomis, garsiai šūktelėti priverčiančiomis detalėmis“.

Johno Carreyrou knyga buvo ne kartą įtraukta į įvairius literatūros sąrašus, tarp jų tokius, kaip „The New York Post“ sudarytame „28-ios labiausiai neužmirštamos 2018 metų knygos“ ir „New York Times Book Review“ paskelbtame šimto svarbiausių 2018-ų metų knygų sąraše.

„Blogas kraujas: Silicio slėnio startuolio melai ir paslaptys“ 2020 metais virs filmu. Elizabeth Holmes vaidins Jennifer Lawrence iš „Bado žaidynių“.

Iš anglų kalbos vertė Rasa Birutė UselienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Blogas kraujas. Silicio slėnio startuolio melai ir paslaptys "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lyderystės knygos

John Carreyrou pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Blogas kraujas. Silicio slėnio startuolio melai ir paslaptys ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Blogas kraujas. Silicio slėnio startuolio melai ir paslaptys " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Blogas kraujas. Silicio slėnio startuolio melai ir paslaptys " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Blogas kraujas. Silicio slėnio startuolio melai ir paslaptys "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John Carreyrou tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Blogas kraujas. Silicio slėnio startuolio melai ir paslaptys " perkama kartu