TIK ŠIANDIEN -10% NUOLAIDA VISKAM SU KODU: GRUODIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Blogas tėtis

Kaina: 10,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 10.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Blogas tėtis" aprašymas

Šilta ir iki nukritimo juokinga britų vaikų rašytojo David Walliams istorija „Blogas tėtis“ – apie berniuką ir jo tėtį, kuris, norėdamas tik gero, tampa nusikaltėliu, tačiau vis tiek lieka geriausias tėtis pasaulyje.

Tėčių būna visokių: storų ir plonų, aukštų ir žemų, jaunų ir vyresnių, protingų ir kvailų, linksmų ir rimtų, garsiai kalbančių ir tylių... ir, žinoma, gerų ir blogų. Frenkas turi geriausią tėtį pasaulyje.


Taip, jo tėtis buvos pats nuostabiausias lenktynininkas, tačiau po avarijos neteko darbo, be to, dabar turi vaikščioti su medine koja. Tačiau ar dėl to jis tapo blogesniu tėčiu? Tikrai ne. Taip, tėčiui netekus darbo jie su Frenku ėmė skursti, niekam nebeužtenka pinigų. Tačiau ar dėl to Frenkas mažiau myli tėtį? Ne! Taip, kad užsidirbtų bent skatiką, tėtis įsivelia į nusikaltimą – dalyvauja banko apiplėšime ir patenka į kalėjimą. Ar jau dabar jis blogas tėtis? Tik ne Frenkui, kuris pasiryžęs ištraukti tėtį iš kalėjimo ir pamokyti nusikaltėlių bosą.


Meilės ir nuotykių kupina nuotaikinga knyga „Blogas tėtis“ supažindins su drąsiu berniuku, kuris nepaprastai myli savo tėtį ir ryžtasi kovoti su didžiausiais nusikaltėliais, kad tą meilę apgintų.


David Walliams (Deividas Valjamsas) – britų rašytojas, populiariausias vaikų knygų autorius nuo 2000 metų. Yra parašęs 12 knygų vaikams, jos išverstos į 53 kalbas. Visame pasaulyje parduota jau daugiau nei 25 milijonai egzempliorių D. Walliams knygų. Jo rašymo stilius lyginamas su Roald Dahl („Matilda“, „Raganos“, „Čarlis ir šokolado fabrikas“), kuris ir yra rašytojo autoritetas.

Tikrasis autoriaus vardas David Williams, jis taip pat yra britų aktorius, TV šou „Little Britain“ vienas iš vedėjų. Nuo 2012 metų buvo projekto „Didžiosios Britanijos talentai“ teisėjas, 2015 metais buvo apdovanotas kaip geriausias TV teisėjas, rašo scenarijus situacijų komedijoms, vaidina televizijos serialuose.

D. Walliams gimė Londone, Bristolio universitete įgijo menų (aktorystės) bakalauro laipsnį. Vaidino Nacionaliniame jaunimo teatre, vėliau įstojo į aktorių sąjungą ir pradėjo vadintis David Walliams, nes joje jau buvo narys vardu David Williams.

Didžiojoje Britanijoje D. Walliams knygos sulaukia milžiniško populiarumo. Mėgstamos ir jo garso knygos, kurias įskaito pats rašytojas. Vaikai Lietuvoje jau taip pat spėjo pamilti rašytoją už jo knygas „Močiutė plėšikė“, „Klastinga tetulė“, „Didysis senelio pabėgimas“. Naujausia knyga „Blogas tėtis“ pratęs vaikų draugystę su šiuo autoriumi.


Iš anglų kalbos vertė Emilija Ferdmanaitė


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Blogas tėtis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Blogas tėtis", kurį pristato David Walliams. Siūlome ne tik išsamų "Blogas tėtis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido David Walliams. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Blogas tėtis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Blogas tėtis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Blogas tėtis" perkama kartu