0

Blogio esmė

  • Nuolaida knygai -40%
Internetu: 9,42 €
Knygyne: 15,69 €*
Sutaupote: 6.27 € (40%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Blogio esmė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 416
  • ISBN ar kodas: 9786090129814

2020-04-30 9.42 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Filmuodamas gelbėjimo operaciją kalnuose Džeremijas Selindžeris pateko į griūtį. Gelbėtojai žuvo. Ir tai nutiko dėl jo kaltės. Persekiojamas naktinių košmarų Džeremijas pamažu grimzta į neviltį. Jį pralinksminti sugeba tik penkiametė duktė Klara.
Mėgindamas pamiršti kraupią nelaimę Džeremijas kartu su Klara leidžiasi į keliones po kalnus. Čia jis išgirsta pokalbio apie žudynes, įvykdytas prieš daugelį metų, fragmentą. 1985-aisiais Bleterbacho tarpeklyje buvo nužudyti trys jaunuoliai, o kaltininkas iki šiol nesurastas.
Džeremijas Selindžeris neatsispiria pagundai ir imasi tirti šią bylą. Tačiau uždaro Zybenhofo miestelio gyventojai įtariai stebi jauną amerikietį. Jie tiki, kad Bleterbacho tarpeklyje tūno priešistorinis Blogis, kurio jokiais būdais nederėtų žadinti. Apsėstas troškimo išsiaiškinti tiesą Selindžeris pats vienas imasi pavojingo tyrimo, galinčio jį išgelbėti. Arba pražudyti.

„Blogio esmė" yra pirmasis italo Luca D?Andrea (g. 1979 m.) romanas. Prakeiksmo žyme paženklinta vieta, neišaiškinta byla ir pėdsakų nepalikęs žudikas šį tarptautinį bestselerį pavertė nepamirštamu, įtraukiančiu ir atsikvėpti neleidžiančiu trileriu. Vos tik išvydęs dienos šviesą Italijoje, jis laimėjo prestižinę Giorgio Faletti premiją, o knygos autorinės teisės parduotos daugiau nei trisdešimčiai šalių.

„Neperdedant šį Luca D'Andrea romaną galima statyti į vieną gretą su Stiveno Kingo ir Jo Nesbo darbais."
Massimo Vincenz, La Repubblica

Vertė Rasa Klioštoraitytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu