0

Pirkėjų atsiliepimai

Blogiukas Henris ir slaptas klubas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 5.79 SoldOut

Knygos "Blogiukas Henris ir slaptas klubas" aprašymas

Seselės kabinete Blogiukas Henris bando pasirodyti drąsuolis, bet pamatęs adatą vos neapalpsta, kieme su broliu Piteriu Puikučiu įkuria kovojančių su mergaitėmis slaptą berniukų klubą, o vos įpusėjus Henrio gimtadieniui tėvai surinka, kad daugiau tokių švenčių niekada nebebus! Skaitykite apie naujus Blogiuko Henrio nuotykius, kurie prajuokins jus iki ašarų!

Iliustravo Tony Ross.

Iš anglų kalbos vertė Virgilijus Konradas Čepliejus


  • Autorius: Francesca Simon
  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090502426

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Blogiukas Henris ir slaptas klubas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Blogiukas Henris ir slaptas klubas", kurį pristato Francesca Simon. Siūlome ne tik išsamų "Blogiukas Henris ir slaptas klubas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Francesca Simon. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Blogiukas Henris ir slaptas klubas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Blogiukas Henris ir slaptas klubas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Blogiukas Henris ir slaptas klubas" perkama kartu