-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Pirkėjų atsiliepimai

Blogiuko Henrio utėlės

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 5.79 SoldOut

Knygos "Blogiuko Henrio utėlės" aprašymas

Francesca Simon yra amerikietė, gyvenanti Londone su savo vyru anglu ir sūnumi. Ji užaugo Kalifornijoje, mokėsi Jeilio ir Oksfordo universitetuose, buvo nepriklausoma žurnalistė, kelerius metus rašė teatro apžvalgas. Dabar sėkmingai rašo knygas vaikams – nuo iliustruotų patiems mažiausiems iki knygų paaugliams.
Blogiukas Henris yra visų mėgstamas blogas vaikas! Krapšt! Krapšt! Prašom utėlę!

  • Autorius: Francesca Simon
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955382126

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Blogiuko Henrio utėlės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Blogiuko Henrio utėlės", Francesca Simon. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Francesca Simon su knyga "Blogiuko Henrio utėlės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Blogiuko Henrio utėlės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Francesca Simon. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Blogiuko Henrio utėlės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Blogiuko Henrio utėlės" perkama kartu