0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Blogų vaikų nebūna. Drausminti mažylius ne gėda

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 9,59 €
Kaina knygyne: 11,39 €*
Sutaupote: 1.80 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Blogų vaikų nebūna. Drausminti mažylius ne gėda


2021-08-31 9.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Blogų vaikų nebūna. Drausminti mažylius ne gėda" aprašymas

Janet Lansbury yra unikali tėvystės ekspertė, RIE mokytoja ir novatoriškos vaikų specialistės Magdos Gerber studentė. Jos patarimai pagrįsti ne tik formaliomis studijomis ir kitų ekspertų atliktais tyrimais, bet ir dvidešimties metų darbo su tėvais ir jų mažyliais patirtimi.

Knygoje „Blogų vaikų nebūna. Drausminti mažylius ne gėda“ – patys populiariausi ir skaitomiausi jos straipsniai apie mažylių elgesį ir pagarbios tėvystės principus, turinčius teigiamos įtakos ir tėvams, ir vaikams. Apžvelgiamos tokios temos kaip bausmės, bendradarbiavimas, ribų nustatymas ir bandymas jas peržengti, pykčio priepuoliai, mušimas ir daugybė kitų. Taip pat pateikiama praktinių patarimų tėvams, susiduriantiems su natūralios raidos nulemtu mažylių noru peržengti ribas, taip išbandant tėvų meilę ir kantrybę.

Turint pakankamai žinių bei žvelgiant į pasaulį vaikų akimis, šiuo permainingu laikotarpiu puikiausiai galima kurti pasitikėjimu, pagarba ir meile grįstus abipusius santykius.


  • Autorius: Janet Lansbury
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 13x20, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268659
  • Vertėjas: Milda Urbonaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Blogų vaikų nebūna. Drausminti mažylius ne gėda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Janet Lansbury parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Blogų vaikų nebūna. Drausminti mažylius ne gėda, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Blogų vaikų nebūna. Drausminti mažylius ne gėda aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Blogų vaikų nebūna. Drausminti mažylius ne gėda už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Blogų vaikų nebūna. Drausminti mažylius ne gėda? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Janet Lansbury tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Blogų vaikų nebūna. Drausminti mažylius ne gėda" perkama kartu