0

Pirkėjų atsiliepimai

Blynai spintoje

Kaina: 6,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Blynai spintoje" aprašymas

Knyga „Blynai spintoje“ skirta 4 – 8 m. vaikams

Skaitytojų prašymu kartojama knyga „Blynai spintoje“ yra dar viena Stebuklų namo istorija. Šį skanų desertą vaikams iškepė žurnalo „Happy 365“ redaktorė Jurga Baltrukonytė, o nupiešė dailininkas Algis Kriščiūnas.

„Sukurti daugiau linksmosios šeimynėlės nuotykių paskatino „Torčiuko ant debesėlio“ sėkmė ir šilti skaitytojų atsiliepimai. „Blynai spintoje“ – nuoširdi ir linksma istorija apie draugų ieškojimą. Stebuklų name atsiranda keistas išdykėlis – Dinozauras Frankas, kuris jaučiasi labai vienišas. Ir Tėtis, ir Mama, ir mažoji Paula puola jam ieškoti draugų. Bet kaip rasti tikrą draugą?
Kaip atskirti jį nuo apsimetėlio?
Kaip pačiam būti geru draugu?
Ir ką jam padovanoti, kad liktų su tavimi amžinai?
Smagūs nuotykiai dovanos jums juoko, gerumo ir noro rasti dar bent vieną draugą...
Nes draugauti niekada ne per anksti. Ir ne per vėlu.“

Jurga Baltrukonytė

„Blynai spintoje“:

Padeda patirti skaitymo malonumą
Lavina humoro jausmą
Skatina empatiją

Jurga Baltrukonytė – gera nuotaika nuolatos spinduliuojanti žurnalistė ir rašytoja, vaikams parašiusi nuotykių, linksmybių ir juokų nestokojančias, bet jautrias knygas: „Torčiukas ant debesėlio“, „Keksiukas po pagalve“, „Dvynukai sekliai pavojuje: bakterijų byla“.

Algis Kriščiūnas – dailininkas, buvęs legendinės grupės „Foje“ būgnininkas, kuris nepaprastai šmaikščiai ir išradingai iliustruoja žmonos Jurgos Baltrukonytės knygas vaikams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Blynai spintoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Blynai spintoje", kurį pristato Jurga Baltrukonytė. Siūlome ne tik išsamų "Blynai spintoje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jurga Baltrukonytė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Blynai spintoje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Blynai spintoje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Blynai spintoje" perkama kartu