-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Boružėlės užduotėlės

Kaina: 2,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 2.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Boružėlės užduotėlės" aprašymas

Ši knygelė "Boružėlės užduotėlės" skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio, jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Ji bus naudinga mokytis pažinti kalbos garsus ir raides, taip pat dėmesio, pastabumo, smulkiosios motorikos judesiams tikslinti, pagelbės rengiantis skaityti ir rašyti.


  • Autorius: Oksana Vasiliauskienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955323723

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Boružėlės užduotėlės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Boružėlės užduotėlės", kurį pristato Oksana Vasiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Boružėlės užduotėlės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Oksana Vasiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Boružėlės užduotėlės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Boružėlės užduotėlės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Boružėlės užduotėlės" perkama kartu