0

Boso valanda. Kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga: kaip vadovauti žmonėms?

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Boso valanda. Kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga: kaip vadovauti žmonėms?

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 238
  • ISBN ar kodas: 9789955238737

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Boso valanda. Kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga: kaip vadovauti žmonėms?" aprašymas

Lektoriaus ir verslo valdymo konsultanto Sauliaus Jovaišo knyga „Boso valanda“ – apie esminius pokyčius vadovavimo kultūroje ir apie naują pagrindinę užduotį kiekvienam vadovui.

Dar visai neseniai kiekvieno sėkmingo vadovo užduotis buvo suvaldyti procesus ir žmones. Šiuolaikinėje visuomenėje tiek vadovo vaidmens suvokimas, tiek esminė jo užduotis įmonėje smarkiai pakito. Suvaldyti nebėra prioritetas. Dabar svarbu suprasti žmones, juos girdėti ir sugebėti motyvuoti darbui. Būtent tai, kaip vadovas elgiasi su darbuotojais, tampa pagrindiniu jo paties vertinimo kriterijumi. Ir tas elgesys vis labiau yra bendravimas, o ne vadovavimas.

Saulius Jovaišas knygoje „Boso valanda“ kalba, kad būtent bendravimu ir žmogiško ryšio sukūrimu darbuotoją galima įtraukti į įmonės veiklą ir paskatinti noriai siekti bendrų tikslų. Knygoje „Boso valanda“ Saulius Jovaišas pasakoja, kaip sukurti tokį ryšį su darbuotojais, kuris būtų produktyvus ir skatintų žmones pačius burtis į komandas bei individualiai atsiduoti savo kasdienei veiklai ir siekti sau bei įmonei naudingų tikslų.


Saulius Jovaišas – lektorius, verslo valdymo konsultantas, ugdančiojo vadovavimo ir karjeros patarėjas, personalo parinkimo ekspertas, straipsnių, publikacijų ir interneto seminarų autorius, projekto „Boso valanda“ sumanytojas. Jis turi daugiametės sėkmingo vadovavimo patirties įvairiose įmonėse (M-1, „CV-Online“, „Kas yra kas Lietuvoje“, „SJ Solutions“, „Veiklos valdymo sprendimai“ ir kt.). „Boso valanda. Kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga: kaip vadovauti žmonėms?“ – tai antroji autoriaus knyga. Pirmoji, parašyta kartu su bendraautore Girėne Ščiukaite „Ieškai darbo“ pasirodė 2011 m.


Antrąją savo knygą „Boso valanda“ Saulius Jovaišas parengė taip pat su būriu bendraautorių, kurių įžvalgos papildo autoriaus patirtį ir padeda įsigilinti į atskiras siauresnes temas. Viena iš knygos bendraautorių – specialiai paskelbto konkurso laimėtoja, VDU Politikos mokslų studentė Solveiga Kurgonaitė. Konkursui S. Kurgonaitė parašė esė tema „Geras vadovas šiandien“ ir laimėjo galimybę prisidėti prie S. Jovaišo knygos.  Tokiu pasirinkimu autorius atskleidžia siekęs geriau pažinti naująją ir darbo rinkoje labai aktyvią Y kartą. Kaip dirbti su šios kartos žmonėmis ir koks vadovavimas jiems priimtinas?


Knygoje „Boso valanda“ autorius remiasi ir pokalbiais, kurie 2015 metais kas savaitę buvo transliuojami internetu. Jų metu S Jovaišas bendravo su tokiais savo sričių lyderiais kaip dirigentas Vytautas Lukočius, bendrovės „Tele2“ vadovas Petras Masiulis, AB „Lietuvos pašto“ generalinė direktorė Lina Minderienė, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, žurnalistė Beata Nicholson, edukologijos mokslų daktarė Austėja Landsbergienė.


„Boso valanda“ atsakys į daugybę klausimų ne tik aukščiausiems įmonių vadovams, bet ir tiems, kuriems tenka dirbti su nedidelėmis komandomis ir organizuoti jų veiklą. Kam apskritai reikalingas vadovas? Kaip atsirinkti personalą? Kaip kelti darbuotojams tikslus? Kaip į komandą įvesti naują darbuotoją? Apie motyvavimą grįžtamuoju ryšiu ir koučingo teikiamas galimybes, ugdant darbuotojus.

Parašykite atsiliepimą apie "Boso valanda. Kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga: kaip vadovauti žmonėms?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lyderystė

Saulius Jovaišas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Boso valanda. Kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga: kaip vadovauti žmonėms?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Boso valanda. Kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga: kaip vadovauti žmonėms? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Boso valanda. Kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga: kaip vadovauti žmonėms? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Boso valanda. Kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga: kaip vadovauti žmonėms?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Saulius Jovaišas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Boso valanda. Kasdienė šiuolaikinio vadovo knyga: kaip vadovauti žmonėms?" perkama kartu