Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Botaniniai galvosūkiai. Pažinkite Vilniaus universiteto botanikos sodą

Kaina: 4,39 €
Kaina su kodu: 3,86 €
Nuolaidos kodas: NAUJIENA
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 4.39 InStock
Į krepšelį 3,86 € -12% su kodu
NAUJIENA

Knygos „Botaniniai galvosūkiai. Pažinkite Vilniaus universiteto botanikos sodą“ aprašymas

Šioje Gintarėlės Jurkevičienės knygelėje „Botaniniai galvosūkiai“ pateikti Vilniaus universiteto botanikos sodo edukatorių paruošti botaniniai galvosūkiai, kurie padės išplėsti žinias apie augalus, jų savybes ir svarbą biologinėje ekosistemoje.

Spręsdami galvosūkius jūs ne tik pasitikrinsite savo žinias apie įvairius botanikos terminus, bet ir, pasitelkę išmonę, turėsite juos sujungti į teisingą sąryšį. Tai puikus būdas geriau pažinti gamtą bei įdomiai praleisti laiką.Parašykite atsiliepimą apie „Botaniniai galvosūkiai. Pažinkite Vilniaus universiteto botanikos sodą“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Laisvalaikio knygos

Gintarėlė Jurkevičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Botaniniai galvosūkiai. Pažinkite Vilniaus universiteto botanikos sodą“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Botaniniai galvosūkiai. Pažinkite Vilniaus universiteto botanikos sodą“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Botaniniai galvosūkiai. Pažinkite Vilniaus universiteto botanikos sodą“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Botaniniai galvosūkiai. Pažinkite Vilniaus universiteto botanikos sodą“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintarėlė Jurkevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Botaniniai galvosūkiai. Pažinkite Vilniaus universiteto botanikos sodą“ perkama kartu