0

Brandenburgiečiai. Per kraują ir ugnį

Kaina internetu: 11,89 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.10 € (9%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Brandenburgiečiai. Per kraują ir ugnį

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9789955267911

2021-01-31 11.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Brandenburgiečiai. Per kraują ir ugnį" aprašymas

Vargu ar iš itališkojo Pietų Tirolio kilęs autorius S. de Giampietro tikėjosi, kad 1940 m. išvykęs gyventi į Vokietiją ir pareiškęs norą tarnauti kariuomenėje pateks į įslaptintą diversantų – „brandenburgiečių“ būrį, rengiamą itin atsakingoms ir pavojingoms operacijoms.

Šie specialią atranką perėję kariai pratinti žaibiškai orientuotis bet kurioje situacijoje, jie išmanė sprogdinimo ir išminavimo darbus, mokėjo elgtis ne tik su savo, bet ir su užsienio gamybos ginkluote.

Veikdami puolančių Vermachto pajėgų smaigalyje, priešo šalies kariuomenės uniformomis dažnai vilkėję „brandenburgiečiai“ užimdavo tiltus ir kitus svarbius objektus, o paskui stengdavosi juos išlaikyti iki atvykstant saviškiams. Vilkėti karinėmis priešo uniformomis draudė tarptautinė karo teisė, todėl patekusiems į nelaisvę „brandenburgiečiams“ grėsė sušaudymas vietoje.

Autoriui teko kovoti Jugoslavijoje ir Graikijoje, Lietuvoje (Josvainiuose, Kėdainiuose), Latvijoje ir Rusijoje. Kai kurios „brandenburgiečių“ operacijos aprašomos ypač detaliai, pateikiamos jų schemos.

Iš anglų kalbos vertė Edmundas Juškevičius

Parašykite atsiliepimą apie "Brandenburgiečiai. Per kraują ir ugnį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: II-asis pasaulinis karas

Sepp de Giampietro parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Brandenburgiečiai. Per kraują ir ugnį, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Brandenburgiečiai. Per kraują ir ugnį aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Brandenburgiečiai. Per kraują ir ugnį už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Brandenburgiečiai. Per kraują ir ugnį? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sepp de Giampietro tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Brandenburgiečiai. Per kraują ir ugnį" perkama kartu