BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Brandus amžius - gera sveikata

Kaina: 3,39 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 3.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Brandus amžius - gera sveikata" aprašymas

Amžius – tai organizmo augimą, vystymąsi, brandą ir senėjimą rodantis dydis. Tad norint sulėtinti senėjimo procesus, reikia deramai pakoreguoti savo mitybą ir gyvenseną. Saugoti savo sveikatą, rūpintis ja – tai ne prabanga, tai gyvenimiška būtinybė. Sveikas, žvalus žmogus – gražus žmogus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Brandus amžius - gera sveikata"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Brandus amžius - gera sveikata", Gailina Kavaliauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gailina Kavaliauskienė su knyga "Brandus amžius - gera sveikata" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Brandus amžius - gera sveikata" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gailina Kavaliauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Brandus amžius - gera sveikata" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Brandus amžius - gera sveikata" perkama kartu