⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bravo estradai!

4.5
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-19 Birutė Gaulienė

Sužinojau daug įdomybių apie aną laiką, kada buvau estrados konsertų lankytoja.... Labai patiko Alekso Lemano prisiminimai, dar ir Sčiukaitė nustebino ir ne tik pasakojimu, bet ir gera doze humoro. Geri buvo dainininkai...


2023-06-30 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bravo estradai! " aprašymas

Naujausia bestselerių autorės Ingos Liutkevičienės knyga „Bravo estradai!”. Tai ne muzikos antologija, o populiariai parašyta knyga apie 6-ojo – 9-ojo dešimtmečių estradą. Knygoje „Bravo estradai!” šmaikščiai, su lengvu humoru aprašomos neįtikėtinos dainininkų, muzikantų, kompozitorių ir dainų tekstų autorių (Stasio Povilaičio, Birutės Petrikytės, Laimos Žemaitytės, Miko Suraučiaus, Alekso Lemano, Algimanto Raudonikio ir daugybės kitų žinomų muzikos pasaulio žmonių) gyvenimo istorijos.

Sužinosite, kaip buvo sukurti iki šiol dainuojami šlageriai - daina apie raudoną rožę, „Žalioj stotelėje“, „Berniukai“. Kartu su ansambliais „Nerija“, „Estradinės melodijos“, „Plius minus“, kitais gastroliuosite po atokiausias Sibiro, Mongolijos, Vidurinės Azijos vietoves, varvinsite seiles prie anuometinių socialistinių šalių parduotuvių vitrinų. Knygoje su sovietmečio specifika susipažinsite per kitą prizmę – estradą. Ji buvo ir to laikotarpio dalis, ir ryškus reiškinys, dėl kurio pilką sovietmečio gyvenimą daug kas prisimena su spalvotais intarpais.

Knyga „Bravo estradai!” primins malonias akimirkas ir žinomas dainas tiems, kurie lankėsi estradiniuose ir taps įdomia kelione sovietmečio estrados keliais tiems, kurie net nagli įsivaizduoti, kaip tada viskas buvo. Knyga gausiai iliustruota originaliomis to meto archyvinėmis nuotraukomis, atspindinčiomis laikmetį, madas. 

Inga Liutkevičienė – žurnalistė, parašiusi 21 knygą: 5 knygų autorė, žinomiausios – „Déjà vu. Vilnius 1974–1990“ („Mažoji leidykla“, 2012), „15 metų su Galina Dauguvietyte. Kas liko nutylėta“ („Mažoji leidykla“, 2016). 7 knygų bendraautorė, žinomiausios – „99 %“ (kartu su profesoriumi Vladu Algirdu Bumeliu, „Tyto alba“, 2010), „Kūno derinimas: malonus gyvenimas be vaistų. Filomenos Taunytės mokinio patarimai“ (kartu su Samueliu Tacu, „Mažoji leidykla“, 2014). 9 knygų sudarytoja, žinomiausios – Galina Dauguvietytė: „Perpetuum mobile“ („Tyto alba“, 2002), „Post scriptum“ („Tyto alba“, 2006), „Dialogai su savimi“ („Tyto alba“, 2010), „Alma“ (apie Prezidento Valdo Adamkaus žmoną, „Tyto alba“, 2007).

Citatos iš knygos:

Stasys Povilaitis – sudėtingo likimo žmogus. Stasys sakydavo, kad žmogus pats yra savo laimės kalvis. Ir pats tą įrodė. Ne vieną naktį jam, paaugliui, yra tekę nakvoti prie jūros po žvaigždėtu dangumi, klausantis bangų mūšos, kirų, todėl jis jūrą mylėjo kaip žmogų.

Uzbekijoje varginami alinančios kaitros „Estradinių melodijų“ muzikantai apsimovė šortus, bet vietiniai, vilkį ilgais nacionaliniais chalatais, išdrįsusius rodyti nuogas kojas atlikėjus apspjaudė.

Sovietmečiu buvo griežtai saugomas suaugusių žmonių dorybingumas. Apsigyventi viename viešbučio kambaryje galėdavo tik susituokusios poros, įrodžiusios tai pasais su įrašytomis vienodomis pavardėmis. Šiaip vyrų pas moteris neleisdavo, moterų pas vyrus – irgi. Milžinišką pasisekimą turėję vyrai visgi rado išeitį – merginas įsinešdavo paslėpę kontraboso dėkle.

Konjunktūrininkų baimės akys buvo didelės: net V. Kernagio atliekamos dainos žodžiuose „Suplėšysim į gabalus / tuos kolorado vabalus“ kažkas sugebėjo įžvelgti kvietimą susidoroti su valdžia.

Prieš koncertą kariškiams atėjo pulkininkas ir sako: „Davajte vašu raportiškų“ („Duokite savo raportėlę“, t. y. programą). Paima, skaito, piktinasi – kas per pavardės? Kokie čia makartniai, džonai lenonai? M. Suraučius jam maloniai atsako: tai kovotojai už taiką pasaulyje. Pulkininkas patenkintas.
Kiti taip pat domėjosi


2021-05-19

Sužinojau daug įdomybių apie aną laiką, kada buvau estrados konsertų lankytoja.... Labai patiko Alekso Lemano prisiminimai, dar ir Sčiukaitė nustebino ir ne tik pasakojimu, bet ir gera doze humoro. Geri buvo dainininkai...

2021-05-18

2021-05-17

Prisijuokiau, prisiminiau jaunystę. Puikiai!

2021-05-17

Labai nuvylė. Interneto portale skelbta ištrauka apie B. Gorbulskį ko gero ir buvo įdomiausia visos knygos dalis. Matosi, kad buvo įdėta daug darbo, bet pasakojimas labai drungnas.

2020-05-14

super

2020-03-02

Labai labai patiko, dėkingas žmonai, kad nupirko mugėje knygų, kai buvo Vilniuje. Dabar skaito mano tėvukas. Ir vis juokiasi.

Parašykite atsiliepimą apie "Bravo estradai! "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kultūros knygos

Inga Liutkevičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bravo estradai! ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bravo estradai! " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bravo estradai! " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bravo estradai! "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Inga Liutkevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bravo estradai! " perkama kartu