0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Briedis Eugenijus Uogieninas

  • Nuolaida knygai -43%
Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 10,89 €*
Sutaupote: 4.60 € (43%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Briedis Eugenijus Uogieninas


2021-08-31 6.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Briedis Eugenijus Uogieninas" aprašymas

Vytautas V. Landsbergis – autorius, kurio knygas myli ir dideli, ir maži. „Briedis Eugenijus Uogieninas“ – neįtikėtinai linksmų meilės ir nemeilės pasakų rinktinė. Tai jau trečias knygos leidimas.

Pagrindinis personažas Briedis Eugenijus Uogienino pravardę nusipelnė už tai, kad labai mėgsta uogas. Labai labai! Kur buvęs, kur nebuvęs, žiū, jau įnikęs į saldžiarūgštes bruknes ar gerai prinokusias mėlynes. Dažnai išlenda iš miško gilumos laimingas ir apspangęs, visas mėlyna nosimi. Briedis Eugenijus Uogieninas – tik vienas iš daugelio knygos veikėjų, kurie kenčia nuo Labanoro girioje siaučiančių meilės kerų.

O meilė su visais trikampiais, keturkampiais bei kitomis geometrinėmis figūromis įsisuko kaip reikiant. Jausmai nepaliko ramybėje nei čiulbuonėlės lakštingalos, nei vikraus upėtakio, nei aštriadantės gudruolės lydekos, nei protingosios pelėdos, nei seno berno Jurgio, nei paties briedžio Eugenijaus Uogienino. Ir puolė jie sukti uodegas, nešti vienas kitam dovanas, šokti viliotinius, keršyti konkurentams, kurti eiles, kankintis iš pavydo... Kaip visada, mylimiesiems sunku rasti bendrą kalbą, nes juk, pavyzdžiui, lydekos apskritai nemoka kalbėti, ir iš čia kyla daug skaitytojams labai juokingų, o veikėjams visai nesmagių nesusipratimų.

Vytauto V. Landsbergio pasakų siužetai linksmi, kupini humoro ir absurdo, tekstai pagyvinti poezija ir patiks tiek vaikams, tiek jų tėveliams. Nesvarbu mylite, ruošiatės įsimylėti ar dar tik įpusėjote aistringą romaną – ši rinktinė jums!

Knygą iliustravo įvairiomis premijomis apdovanota dailininkė Dalia Karpavičiūtė.

Vytautas V. Landzbergis (g. 1962 m.) – poetas, publicistas, teatro ir kino režisierius bei vaikų rašytojas. Autorius sukūrė kelias dešimtis filmų, režisavo įvairius spektaklius. Jo knygas mėgsta įvairaus amžiaus skaitytojai, o kai kurie herojai – tikros žvaigždės. Briedis Eugenijus ar arklys Dominykas sutinkami ne tik knygelių puslapiuose, bet ir teatro scenoje. Vytautas V. Landsbergis 2009-tais metais buvo pagerbtas Lietuvos Vyriausybės kultūros ir meno premija.

Ieškote linksmos knygos visai šeimai? Rekomenduojame „Briedis Eugenijus Uogieninas“! Trumpas aprašymas žada daug juoko! Skubėkite knygą įsigyti internetu. Tuo pačiu online krepšelį papildykite ir kitų žanrų literatūra. Norite pirkti pigiau? Gerų kainų ieškokite akcijų ir išpardavimų dienomis. Nežinote ką rinktis? Pasidomėkite atsiliepimais ir apžvalgomis. Taip pat įvertinkite knygos informacijos santrauką, kurioje patalpinome aprašymą ar ištrauką, nurodėme puslapių skaičių, leidėją ir kt. Parašykite atsiliepimą apie "Briedis Eugenijus Uogieninas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Briedis Eugenijus Uogieninas", kurį parašė Vytautas V. Landsbergis. Siūlome ne tik išsamų "Briedis Eugenijus Uogieninas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas V. Landsbergis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Briedis Eugenijus Uogieninas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Briedis Eugenijus Uogieninas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Briedis Eugenijus Uogieninas" perkama kartu