0

Brinkis, Kryksius ir stebuklinga skrybėlė (kartoninė knygelė)

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Brinkis, Kryksius ir stebuklinga skrybėlė (kartoninė knygelė)

  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x18, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 38
  • ISBN ar kodas: 9789955073727

2020-10-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Brinkis, Kryksius ir stebuklinga skrybėlė (kartoninė knygelė)" aprašymas

Puikiai iliustruota knygelė kartoniniais lapais.

Ar kada girdėjote, kad vėžlys nusimestų įkyrėjusį kiautą, arkliukas ropštųsi į obelį obuoliauti, o ančiukas vogtų kiaulių jovalą? Tikriausiai negirdėjote. O šioje knygelėje tokių ir panašių nutikimų - nors samčiu semk.
Bet ką čia pasakoti! Verčiau patys perskaitykite knygelę ir viską sužinosite. O drauge su aprašytais žvėreliais ir paukšteliais galbūt gausite gerą gyvenimo pamokėlę.

Parašykite atsiliepimą apie "Brinkis, Kryksius ir stebuklinga skrybėlė (kartoninė knygelė)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Brinkis, Kryksius ir stebuklinga skrybėlė (kartoninė knygelė), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Brinkis, Kryksius ir stebuklinga skrybėlė (kartoninė knygelė) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Brinkis, Kryksius ir stebuklinga skrybėlė (kartoninė knygelė). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Brinkis, Kryksius ir stebuklinga skrybėlė (kartoninė knygelė) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Brinkis, Kryksius ir stebuklinga skrybėlė (kartoninė knygelė)" perkama kartu