0

Brita Mari išlieja širdį

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Brita Mari išlieja širdį

  • Serija: Hanso Christiano Anderseno premija
  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9789955883463

2020-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Brita Mari išlieja širdį" aprašymas

Linksmuolė Brita Mari širdį "išlieja" laiškuose, kuriuos rašo Stokholme gyvenančiai bendraamžei mergaitei. Knyga trykšta gyvenimo džiaugsmu, paauglystės svajonių romantika, joje gausu juokingų, netikėtų situacijų. Žavi ir jaudina tvirtos jauno žmogaus puoselėjamos moralinės vertybės, atsakingas požiūris į gyvenimą, ateities planus, begalinė meilė šeimai, namams, knygoms.

"Brita Mari išlieja širdį" – pirmoji, debiutinė, garsios švedų vaikų rašytojos knyga, anoniminiame leidėjo paskelbtame grožinės jaunimo literatūros konkurse pelniusi garbingą apdovanojimą. Lietuvių kalba leidžiama pirmą kartą. Skiriama vaikams ir jaunimui.

Iš švedų kalbos vertė Laima Bareišienė

Parašykite atsiliepimą apie "Brita Mari išlieja širdį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Brita Mari išlieja širdį, kurį parašė Astrid Lindgren. Siūlome ne tik išsamų Brita Mari išlieja širdį aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Astrid Lindgren. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Brita Mari išlieja širdį. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Brita Mari išlieja širdį dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Brita Mari išlieja širdį" perkama kartu