⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Brita Mari išlieja širdį

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,59 €
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-25 Aivaras

Graži, kiek kito laikmečio knyga paaugliams. Tačiau mano dukrai labai patiko. Matyt kartais norisi kažko tokio kvepiančio klasika, ne vien tik blizgučių, keiksmažodžių ir grubaus slengo paaugliškose knygose.


2022-10-31 10.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Brita Mari išlieja širdį" aprašymas

Ar žinote, nuo kokios knygos prasidėjo vienos garsiausių pasaulyje vaikų autorės Astrid Lindgren karjera? Šiandien visi pažįsta Karlsoną ir Pepę Ilgakojinę, tačiau iš tiesų viskas įsibėgėjo nuo apysakos „Brita Mari išlieja širdį“. Debiutinė rašytojos knyga pirmą kartą buvo išleista 1944-ais metais.

Astrid Lindgren istoriją „Brita Mari išlieja širdį“ sukūrė vienos leidyklos paskelbtam konkursui. Autorė pelnė antrą vietą ir tai tapo jos kūrybinio kelio pradžia.

„Keistas dalykas nuosavybė. Iš tikrųjų ja reikia rūpintis. Jei turi karvę, privalai ją melžti, jei turi pianiną, privalai juo groti, o jei turi rašomąją mašinėlę, privalai ja rašyti.“

Pagrindinė istorijos veikėja Brita Mari – paauglė, dovanų gavusi rašomąją mašinėlę. Griozdišką, garsiai tarškančią, bet veikiančią. Ir ji pradeda rašyti. Iš pradžių visokius paistalus, savo šeimos narių vardus ir kitus niekus, o vėliau širdį lieja laiškuose, skirtuose bendraamžei Kaisai iš Stokholmo.

Britos Mari laiškuose nugula visos paaugliškos svajonės, kasdienybės istorijos, pastebėjimai apie šeimos gyvenimą, naivios pirmosios meilės išgyvenimai, juokingi nutikimai ir įvairūs nesusipratimai. Astridos Lindgren veikėjai vaikai visada pasižymi gerumu, sąžiningumu, vertina draugystę, šeimą ir kitas moralines vertybes. Knyga „Brita Mari išlieja širdį“ spinduliuoja gyvenimo džiaugsmą, ugdo meilę šeimai, knygoms ir aplinkai, formuoja teisingą pasaulėžiūrą. Kūrinys rekomenduojamas bet kokio amžiaus skaitytojams.

Astrid Lindgren (1907– 2002 m.) – žymi švedų vaikų rašytoja. Jos knygos populiarios visame pasaulyje ir išverstos beveik į šimtą kalbų. Baigusi mokyklą būsima autorė dirbo savo miestelio laikraščio redakcijoje. Būdama vos aštuoniolikos susilaukė nesantuokinio vaikelio ir buvo priversta palikti miestelį. Išvykusi gyventi į Stokholmą ji sunkiai dirbo, vėliau ištekėjo, sulaukė dar vieno vaiko. Būtent jiems Astrid Lindgren iš pradžių ir kūrė savo istorijas.

Po autorės mirties Švedijos vyriausybė įsteigė Astridos Lindgren premiją. Pati ji taip pat pelnė kelias dešimtis apdovanojimų, tarp jų ir prestižinį Hanso Kristiano Anderseno medalį.

Visos rašytojos knygos vertos dėmesio, tad kviečiame ir debiutinį kūrinį įsigyti internetu. Pirkti online rasite ir daugiau Astrid Lindgren kūrinių, sužavėsiančių smagiais siužetais. Įvairaus žanro knygos vilioja geromis kainomis, nes rengiame išpardavimus bei akcijas ir siūlome apsipirkti pigiau. Rinktis paprasta, nes kiekvienas leidinys turi santrauką su aprašymu, puslapių skaičiumi, ištraukomis ir net skaitytojų atsiliepimais ar apžvalgomis.


 • Pavadinimas originalo kalba: Britt-Mari lättar sitt hjärta
 • Autorius: Astrid Lindgren
 • Serija: Hanso Christiano Anderseno medalis
 • Leidėjas: Garnelis
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 168
 • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9789955883708
 • Vertėjas: Laima Bareišienė
 • Iš kokios kalbos versta: švedų

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-25

Graži, kiek kito laikmečio knyga paaugliams. Tačiau mano dukrai labai patiko. Matyt kartais norisi kažko tokio kvepiančio klasika, ne vien tik blizgučių, keiksmažodžių ir grubaus slengo paaugliškose knygose.

2021-05-21

Astrid Lindgren knygos skiepija meilę šeimai, knygoms, draugams, tad būtina jas skaityti ir suaugusiems ir duoti savo atžaloms. „Brita Mari išlieja širdį“ iš tiesų spinduliuoja džiaugsmu, meile, tai puiki knyga - pozityvumo užtaisas.

Parašykite atsiliepimą apie "Brita Mari išlieja širdį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Brita Mari išlieja širdį", kurį pristato Astrid Lindgren. Siūlome ne tik išsamų "Brita Mari išlieja širdį" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Astrid Lindgren. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Brita Mari išlieja širdį". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Brita Mari išlieja širdį" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Brita Mari išlieja širdį" perkama kartu