Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Britannica enciklopedija. Infografika. 100 faktų ir skaičių apie Žemę, kosmosą, gyvūnus, žmogaus kūną, technologijas ir kitus dalykus, perteiktus iliustracijomis

Kaina: 34,89 €
Kaina su kodu: 26,87 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2024-07-31 34.89 InStock
Į krepšelį 26,87 € -23% su kodu
PATOGU

Knygos „Britannica enciklopedija. Infografika. 100 faktų ir skaičių apie Žemę, kosmosą, gyvūnus, žmogaus kūną, technologijas ir kitus dalykus, perteiktus iliustracijomis“ aprašymas

100 faktų ir skaičių apie žemę, kosmosą, gyvūnus, žmogaus kūną, technologijas ir kitus dalykus perteiktų iliustracijomis

„Britannica enciklopedija. Infografika“ - naujoviška enciklopedija, kurioje prabyla paveikslėliai!

Susipažinkite su greičiausiais, stipriausiais ir pavojingiausiais gyvūnais pasaulyje. Išsiaiškinkite, kiek vonių per gyvenimą prisnargliuojate. Sužinokite, kiek planetų tilptų tarp Žemės ir Mėnulio... ir dar daug kitų įdomių faktų apie kosmosą, Žemę, gyvūnus, žmones, technologijas ir kita.

Šioje vaizdinėje enciklopedijoje „Britannica enciklopedija. Infografika“, parengtoje daugybės savo srities specialistų, rasite šimtus infografikų ir aukščiausios kokybės fotografijų. Tai padės jums naujai pažvelgti į pasaulį ir geriau jį suprasti.

Mokytis naujų dalykų dar niekada nebuvo taip smagu!

„Britannica enciklopedija. Infografika“

    • Skaitytojams nuo 7 metų ir visai šeimai.

    • Vaizdinė informacija padės geriau suprasti įvairias mokslo temas, suvokti dydžių mastus, skirtis ir sąsajas.

    • Įkvepiantis pavyzdys, kaip infografikai gali padaryti pasakojimą kur kas įdomesnį, aiškesnį ir įtaigesnį. Tai tikrai pravers mokantis ir studijuojant!

Valentina D’Efilippo – duomenų dizainerė, pripažinta tarptautiniu mastu. Unikalus Valentinos kūrybiškumo, istorijų pasakojimo ir duomenimis grįstų įžvalgų derinys leido jai bendradarbiauti su įvairiomis organizacijomis, teatrais, parodų organizatoriais, startuoliais ir pasauliniais prekių ženklais. Ji tapo tikra duomenų vizualizavimo ir informacijos dizaino srities lydere.

Andrew Pettie – rašytojas, redaktorius ir žurnalistas, dirbęs su didžiausiais Jungtinės Karalystės laikraščiais, kurį laiką jis buvo ir „The Daily Telegraph“ kultūros skilties vyriausiasis redaktorius. Dabar daug dirba su „Britannica group“.

Conrad Quilty-Harper – žurnalistas, dirbęs su didžiausiais Jungtinės Karalystės laikraščiais, žurnalais, naujienų portalais. Savo darbuose jis dažnai pasitelkia infografikus, norėdamas kuo aiškiau ir įtaigiau pasakoti istoriją. Padėjo sudaryti keletą vaikams ir jaunimui skirtų pažintinių knygų apie mokslą .

„Britannica group“ – Didžiosios Britanijos įmonė, kurianti žodynus, pažintines knygas ir enciklopedijas jau 250 metų. Ji siekia įžiebti vaikams smalsumą ir pažinimo džiaugsmą, todėl su geriausiais autoriais ir ekspertai kuria įtraukiančias, informatyvias, moksliškai tikslias knygas jauniesiems skaitytojams.


  • Pavadinimas originalo kalba: Britannica’s Encyclopedia Infographica
  • Autorius: Andrew Pettie, Conrad Quilty-Harper, Valentina D’Efilippo
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2024
  • Knygos puslapių skaičius: 326
  • Formatas: 21x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090161166
  • Vertėjas: Daiva Krištopaitienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Britannica enciklopedija. Infografika. 100 faktų ir skaičių apie Žemę, kosmosą, gyvūnus, žmogaus kūną, technologijas ir kitus dalykus, perteiktus iliustracijomis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Enciklopedijos paaugusiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Britannica enciklopedija. Infografika. 100 faktų ir skaičių apie Žemę, kosmosą, gyvūnus, žmogaus kūną, technologijas ir kitus dalykus, perteiktus iliustracijomis“, kurį pristato Andrew Pettie, Conrad Quilty-Harper, Valentina D’Efilippo. Siūlome ne tik išsamų „Britannica enciklopedija. Infografika. 100 faktų ir skaičių apie Žemę, kosmosą, gyvūnus, žmogaus kūną, technologijas ir kitus dalykus, perteiktus iliustracijomis“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Andrew Pettie, Conrad Quilty-Harper, Valentina D’Efilippo. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Britannica enciklopedija. Infografika. 100 faktų ir skaičių apie Žemę, kosmosą, gyvūnus, žmogaus kūną, technologijas ir kitus dalykus, perteiktus iliustracijomis“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Britannica enciklopedija. Infografika. 100 faktų ir skaičių apie Žemę, kosmosą, gyvūnus, žmogaus kūną, technologijas ir kitus dalykus, perteiktus iliustracijomis“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Britannica enciklopedija. Infografika. 100 faktų ir skaičių apie Žemę, kosmosą, gyvūnus, žmogaus kūną, technologijas ir kitus dalykus, perteiktus iliustracijomis“ perkama kartu