⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Senos gatvelės pasakos

Kaina: 20,79 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 20.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Senos gatvelės pasakos" aprašymas

Apie prancūzų pasakininką Pierre’ą Gripari ir jo pasakas.

Pjeras Gripari (1925 – 1990) gimė Paryžiuje motinos prancūzės ir tėvo graiko šeimoje.

Nuo 1963 m. P. Gripari atsideda literatūrinei veiklai. Jis rašė romanus, pjeses, bet didžiausią šlovę ir pasaulinį garsą pelnė savo pasakomis ir apsakymais vaikams, iš kurių neabejotinai žymiausios - „Senos gatvelės pasakos“ (Contes de la rue Broca). Turbūt reikėtų pažymėti, kad Broka ir kitos pasakose minimos gatvės yra Paryžiuje, netoli tos vietos ir namo, kur rašytojas pragyveno visą savo gyvenimą, retai kur teiškildamas iš gimtojo Paryžiaus. Tose žaismingose pasakose knibžda įvairiausios būtybės: milžinai, raganos, undinės,velniai, net kalbantys daiktai – gudruolė bulvė ir jos draugė gitara, įsimylėjusi batų pora ir t.t.

Šios pasakos jau seniai pripažintos tikra vaikų ir jaunimo literatūros klasika ir yra įtrauktos į prancūzų mokyklų programą, o Pierre‘o Gripari, vadinamo „žodžių magu“, vardas pelnytai rikiuojasi greta tokių prancūzų pasakos klasikų, kaip Charles‘is Perault, Marcelis Aymé ir kt. vardų: kupinos šmaikštaus humoro, ritmo jausmo ir nepakartojamos fantazijos, šios pasakos yra išverstos į daugelį pasaulio kalbų – tad iš tiesų metas prakalbinti jas ir lietuviškai.

Pasakas labai gražiai iliustravo Claude'as Lapointe'as (g. 1938) – žymus prancūzų dailininkas ir iliustratorius. Jis studijavo dailę Nansi. Vėliau dėstė dailę Dekoratyvinių menų mokykloje Strasbūre. Joje mokėsi visa garsių prancūzų knygų iliustratorių karta. Nuo 1971-ųjų Claude'as Lapointe'as pradėjo aktyviai bendradarbiauti su Prancūzijos leidyklomis, iliustravo knygas vaikams ir jaunimui. Iš viso savo puikiais piešiniais papuošė daugiau kaip 100 knygų. 1982 m. laimėjo „Premio Grafico Fiera di Bologna per l'Infanzia“ Bolonijos vaikų knygų mugėje. 1996-aisiais Bordo mieste, o 2016-aisiais Strasbūre buvo surengtos jo kūrybai skirtos parodos.


  • Autorius: Pierre Gripari
  • Iliustratorius: Claude Lapointe
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 23x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098302110
  • Vertėjas: Jonė Ramunytė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Senos gatvelės pasakos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos pasakų knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Senos gatvelės pasakos", kurį pristato Pierre Gripari. Siūlome ne tik išsamų "Senos gatvelės pasakos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pierre Gripari. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Senos gatvelės pasakos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Senos gatvelės pasakos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Senos gatvelės pasakos" perkama kartu