0

Broliai ąžuolaičiai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Broliai ąžuolaičiai

  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 18x25
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786094730542

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Broliai ąžuolaičiai" aprašymas

Paklauskite brolių ąžuolaičių, kas jiems gyvenime yra svarbiausia, ir sulauksite tokio atsakymo: „Manasis ąžuolas“. Todėl nieko keisto, kad išgirdę apie ąžuolų nykimą ąžuolaičiai išskuba jų gelbėti.

Ar mažiesiems ąžuolų broliams pavyks surasti bent vieną gyvą ąžuolą?
Ar jie dar įkvėps malonaus ąžuolo kvapo?
Ar dar išgirs ąžuolų lapų šlamesį?
Jei ir Jums smalsu sužinoti, kaip baigsis kova už ąžuolų išsaugojimą, leiskitės į nuotykių kupiną kelionę kartu su broliais ąžuolaičiais!

Apie ąžuolaičių nuotykius ir meilę gamtai knygoje „Broliai ąžuolaičiai“ pasakoja žinomas gamtininkas ir vaikų rašytojas Selemonas Paltanavičius. Jis – daugiau nei 50 knygų autorius, iš kurių net dvi išrinktos geriausiomis Metų knygomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Broliai ąžuolaičiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Broliai ąžuolaičiai, kurį parašė Selemonas Paltanavičius. Siūlome ne tik išsamų Broliai ąžuolaičiai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Selemonas Paltanavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Broliai ąžuolaičiai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Broliai ąžuolaičiai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Broliai ąžuolaičiai" perkama kartu