0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Brolija 3. Medžiotojai

Kaina internetu: 10,79 €
Kaina knygyne: 13,59 €*
Sutaupote: 2.80 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 10.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Brolija 3. Medžiotojai" aprašymas

Helas atsilošė, aplink save matė vien ryžtingus veidus. Dėl to jie čia ir atkako. Dėl to per visas Baltaudres vijosi Zavaką. Dėl to sugriovė Limato sargybos bokštus ir puolė Kranto vartus. Dėl to perplaukė šiurpų Sraujymės Tarpeklį. Tai jų proga grįžti į ankstesnį gyvenimą. Atgauti orumą. Išdidumą.

Helas ir jo brolija jau senokai vejasi piratą Zavaką. Dabar svarbiausia – sustabdyti vagį ir jo gaują, kol šie neprikrėtė dar daugiau piktadarysčių. Bus nelengva: Zavakas gudrus ir turi galingų sąjungininkų. Bet ir Garnių brolija šio to verta. Laukia mūšiai, pavojai ir neįtikėtinos gaudynės.

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė

  • Autorius: John Flanagan
  • Serija: Brolija
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094414176

Parašykite atsiliepimą apie "Brolija 3. Medžiotojai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Brolija 3. Medžiotojai", kurį parašė John Flanagan. Siūlome ne tik išsamų "Brolija 3. Medžiotojai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido John Flanagan. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Brolija 3. Medžiotojai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Brolija 3. Medžiotojai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Brolija 3. Medžiotojai" perkama kartu