0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Brolija 4. Sokoro vergai

Kaina internetu: 10,79 €
Kaina knygyne: 13,59 €*
Sutaupote: 2.80 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 10.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Brolija 4. Sokoro vergai" aprašymas

– ?Paikas būdas keliauti, – šyptelėjo Helas. – Jei dievai būtų norėję, kad jodinėtume arkliais, nebūtų davę mums laivų.

Helas ir jo brolija jau spėjo užsitarnauti pagarbą. Su pagarba ateina ir atsakomybė – Garniai gavo užduotį aštuonis mėnesius saugoti Aralueno krantus. Regis, nuobodu nebus – neilgai trukus žvalgas Gilanas atjoja pranešti apie slaptą karaliaus užduotį. Tačiau tuo pat metu gretimą kaimą užpuola piratai. Jie grobia ir veža parduoti vergijon Aralueno darbininkus. To leisti negalima – Garniai visada pirmiausia gelbės nekaltuosius. Karaliui teks palaukti.

Tarptautinio bestselerio „Žvalgo mokinys“ autoriaus Johno Flanagano serijoje „Brolija“ – nuotykiai jūrose, negailestingi piratai ir nepamirštami mūšiai!?

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė

  • Autorius: John Flanagan
  • Serija: Brolija
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 407
  • Formatas: 17x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094414411

Parašykite atsiliepimą apie "Brolija 4. Sokoro vergai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Brolija 4. Sokoro vergai", kurį parašė John Flanagan. Siūlome ne tik išsamų "Brolija 4. Sokoro vergai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido John Flanagan. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Brolija 4. Sokoro vergai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Brolija 4. Sokoro vergai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Brolija 4. Sokoro vergai" perkama kartu